Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen, eddig gyakorlatilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen, eddig gyakorlatilag egész életemben egyedülálló nőként van okom aggódni, hogy már nem fogok párt találni?

Figyelt kérdés
Le kellene mondanom a családról is?
2017. okt. 13. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért? Keresel?
2017. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nézd, én se találtam még párt, illetve lett volna valaki, akiben megtaláltam önmagam, de őt is elüldöztem, és amúgy se volt szabad a szíve, így inkább nem erőltettem, de nem aggódom egy cseppet sem. Rábízom magam az élet áramlására. Ezzel a túlzott aggódással, folytonos tépelődéssel fogod megölni a lehetőségét, hogy találj valakit. Ne stresszelj rá, ennyi. Fejleszd önmagad, kösd le magad valamivel, biztos van hobbid. Csak ne görcsölj rá, és ha nyitott vagy, úgyis jönni fognak a lehetőségek.
2017. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24f vagyok kapcsolatom se volt:)
2017. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Semmi infót nem írtál, így nehéz bármit is tanácsolni.

Miért nem volt kapcsolatod? Hogy nézel ki, kit keresel, hol keresed, milyen személyiségű vagy?

Ezek nélkül elég nehéz megtalálni, hogy mi a gond.

2017. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem találod meg az okát, és nem sikerül változtatni rajta, akkor igen.
2017. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem keresel csak várod hogy a leendő párod majd megtalál, akkor csak magadra haragudhatsz emiatt.
2017. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha emellett eled az eleted, vannak barataid, nem kell aggodnod idovel talalni fogsz part. :)
2017. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Diavolino44 ***** válasza:
Tarskereso!! Szerintem onnan boven lesznek jelentkezok.
2017. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Én hasonló helyzetben vagyok, mint te. (Sőt még a korunk is stimmel.) Jelenleg én párkapcsolatban vagyok, de kérdéses, hogy meddig. Én rájöttem, hogy túlságosan lebecsülöm magam és olyan körökben kerestem párt magamnak, akik nem illenek hozzám. Csak mikor már az ember lánya azt érzi, hogy családot alapítana, akkor jön rá, hogy jó párt választott-e. Szóval bennem is meg van az a félelem, hogy ha kiállok magamért, akkor az nem lesz-e káros a későbbi életemre, terveimre. Az ember még 30-40-50 éves korában is lehet szerelmes. Az, hogy egyáltalán nem volt párod, az ad némi okot arra, hogy elgondolkodj miért is. Túl válogatós vagy? Miket preferálsz, milyen legyen a férfi?...

2017. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

35 éves nõként pár hónapja újra kapcsolatban vagyok, remélem ezúttal véglegesen benne is maradok.

Mondjuk én egész életemben (18 éves koromtól) ha fél évet voltam egyedül, sokat mondok.

2017. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!