Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van logika abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van logika abban, hogy nem futok a lányok után és nem leszek a 101. pasi aki rájuk nyomul?

Figyelt kérdés
Szívük- joguk a legjobbat választani, nyilván azt is fogják akkor ugyan mi értelme udvarolni?

2017. okt. 13. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Akkor minek erről kérdés?
2017. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
különben igazad van
2017. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

De szerinted kikből válogatunk? Akik ránk nyomulnak, vagy akik hozzánk se szólnak?


Szóval én értem ezt a g-cinagy önérzetedet, de akkor ne csodálkozzál, ha nem lesz párod :D

2017. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Logika van, de felesleges ezen agyalni. Nyomulni kell, de ilyen 'nincs mit vesztenem' alapon. Szóval egyébként szarni az egészre. Játéknak fogni fel. Én is így gondolkodtam sokáig, mint te, de unalmas volt úgy az élet. :'D
2017. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak kiváncsi vagyok, hogy más is belátja-e ezt vagy van aki megcáfolja valamilyen magyarázattal.

A lányokra akik azért szépek is, rengetegen nyomulnak. Akinek pedig nem jóképű, nagydumás vagyis egy kis szürke egér azt nem is értem miért próbálkozik be. A tények azok tények ezen hiába akar nem tud változtatni. Mindig lesz olyan aki vonzó a nők számára és olyan is aki nem. Kár erőltetni a csajok "hajtását". Utána meg itt sírnak, hogy miért ilyen szemétláda minden nő.

2017. okt. 13. 16:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Te eléggé kevered a dolgokat. De valóban, abban igazad van hogy nem kell futni utánuk, sem nyomulni ha nem mutatnak érdeklõdést. Ha véletlenül találsz olyant, aki nyitott rád, annak lehet udvarolni.

Logikátlan az, hogy úgy beszélsz mintha egy számnak fognád fel magad, mintha nem emberi lény lennél, hanem 101. nevū robot valamelyik sci-fibõl. Az hogy egy lánynak/pasinak az elsõ vagy 101. próbálkozás válik be, az a szerencsétõl függ. De a lányok nem úgy emlékeznek rád, mint egy számra, hanem megjegyzik a neved, a kinézeted, a jellemed és az okot amiért dobtak téged, mivel ez nem ok nélkül szokott történni.:))

A lányok nem úgy mūködnek, mint a lottó, hogy a 237. szám szerencsés lesz és majd annak beadják a derekukat. Helyzettõl függ, ha az elsõ sráccal jól érzem magam, aki udvarol, akkor nem keresek mást.

2017. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan, akinél látom, (érzem?) hogy felesleges lenne. De többnyire ők valamiért nem is igazán jönnek be. Inkább a visszafogottabb, átlagos, szerényebb lányok az eseteim. Lehet tudat alatt a képességeim miatt is van ez.
2017. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Diavolino44 ***** válasza:
0%

Ezt a kerdest hanyszor irod meg ki.

Kb senkit nem erdekel, mit csinalsz, ha nem mesz oda 101.nek akkor nem mesz oda, akkor a lany valaszt 100 bol.

2017. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Van. Ha akarnak valamit, majd keresnek ők.
2017. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szimpatkus, ha valaki durván nyomul. A jelenlegi kapcsolatom is úgy alakult ki, hogy először sokáig csak barátok voltunk. Így természetesebb volt, nem kellett randizgatni vagy ilyen erőltetett játszmákkal szórakozni.

22/L

2017. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!