Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok harmincas férfi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok harmincas férfi miért panaszkodik, hogy nincs barátnője, amikor a fiatal diáklányok jó része pont ezt a korosztályt részesíti előnyben?

Figyelt kérdés

Szerintem rajtam kívül még sokan észrevettétek azt a jelenséget, hogy a suliban a fiatal lányok elég nagy részét a harmincas, sőt nem ritkán a negyvenes férfiak halásszák el a fiatal srácok elől. Nagyon nincs is más dolguk, mint előadni a magabiztos férfit, a fiatal csajszik néhány odavetett mondat után gyakorlatilag elalélnak és kenyérre lehet őket kenni.


Ezek után kézenfekvő lenne, hogy ebből a korosztályból keresgéljen egy harmincas, negyvenes pasi, ha barátnőt akar. De sokszor mégis mit látni itt az oldalon? Hogy férfiasságuk csúcsán nem tudják, hogy jussanak nőhöz, temetik magukat, pedig a legkisebb erőfeszítés árán juthatnának csajhoz. Csak persze a fent említett korosztályt(18-25) kéne célkeresztbe állítani.


Szerintetek miért lehet, hogy nem jönnek rá maguktól erre? A családalapítás kérdése nem sürgeti őket, egzisztencia - jó esetben - már adott, magabiztosság, férfiasság szintén, akkor mi a gond? Elvileg 35 körül a legkelendőbb egy férfi. És itt nem kell az előnytelen külsővel jönni, mert a férfias kisugárzás sokkal többet nyom a latba.



2017. okt. 13. 17:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Azért nincs mert többségük nem a fiatal diáklányokra pályázik.
2017. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1 Sajnos azt kell mondanom, hogy "dehogynem"...
2017. okt. 13. 17:45
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
34ffi jelen szedjeteeeeekszeeet 😂😂😂
2017. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
2 éve voltam egyetemista, de eszembe nem jutott volna 25 évesnél idősebb pasival összejönni. Az ismerettségi körömben, sőt az egész egyetemen senkinek nem volt 30as pasija. Ez úgy ahogy van baromság.
2017. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Drágám ne légy naív. A fiatal lányok nem kapcsolatra kellenek nekik. Ahogy a fiatal lányok sem kézenfogva büszkén felvállalva sétálni vágynak az apuka korú pasival. Igen, létezik a dolog amiről beszélsz, de nem azért, amire te gondolsz.. :P ;)
2017. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#5 Szerintem tök mindegy, hogy csűrjük-csavarjuk a dolgot, az a lényeg, hogy ez a két réteg elég gyakran megtalálja egymást(bár számomra rejtély, hogyan, hiszen a fiatal lányok buliznak, a 30-as pasik meg ugye már nem). Az, hogy nyitott kapcsolatban vannak, vagy érdekből vannak együtt, az már mindegy - ha az adott lányt megkérdezem, hogy van-e barátja, azt mondja, hogy "igen". És innentől kezdve veszett fejsze nyele...
2017. okt. 13. 17:52
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
En mar 26 vagyok de meg nekem is tul oreg lenne a 35-40 koruli pasi. Nekem mindig a +/- 2-3 ev volt a hatar. Csak a sajat korosztalyomra nezek ferfikent. Es ismerosi korben sem igazan jellemzo, hogy barmelyik parnal is tobb legyen a kulonbseg mint max 4 ev.
2017. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 mikeXxX ***** válasza:
63%
Osztom az első választ ! 38f
2017. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

#5. Tök jól leírta a lényeget.

#1. es voltam

38N

2017. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Harmincas férfiként (jó keresettel, saját lakással, kocsival, szóval olyasmivel amit a legenda szerint a fiatal lányok keresnek) szeretném kérdezni, hogy mégis honnan a búbánatból veszed, hogy ez a szokásos GYK-s nyafogáson kívül bárhol is igaz?


(tudom, tudom, ne is mond! Az itteni szűzkommandó elől elveszik a csajokat a külföldiek, a házasok, a harmincasok, a pénzesek, a gyúrósok, a BMW-sek, az UFO-k, de talán még a pirézek is...)

2017. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!