Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a jelenség mitől van?

Figyelt kérdés

Leszögezem, nem vagyok bomba nő, nem sminkelem magam agyon. Ennek ellenére szépnek dícsérnek folyamatosan, kedves és mosolygós az alapszemélyiségem. A munkahely, ahol dolgozom diákként, vannak ott fiatal korom beli fiúk, meg 30-40 éves férfiak is. A munkahelyre sportosan szoktam felöltözni, szóval nincs kint semmim, nem vagyok kirívó.

Még is, már kb a 10. pasi próbálkozott be nálam, néznek egyfolytában, utalásokat tesznek viccesen és kedvesen. Úgy teszek mintha észre sem venném, meg annyira nem is foglalkoztat, megmondom nekik hogy van évek óta barátom és ennyi.

De azért elgondolkozom, hogy miért nem arra másznak rá, aki dögösebb, nőiesebben öltözködik, stb.....

Sokan úgy gondolhatják h csak azt akarom h azt írjátok hogy egy istennő vagyok de nem, mert engem nagyon frusztrál ez a helyzet, és nagyon kényelmetlen sokszor, egyáltalán nem az egóm duzzad tőle, hanem csak azt akarom h haverként tekintsenek rám ne nőként. Na mindegy.


Szóval, fiúk. Ha egy lánynak szép arca van, sportos alkata, kedves és jófej nektek már ennyi elég is hogy rámozduljatok??



2017. okt. 13. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyi is eleg nekik, hogy no vagy.
2017. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem azért mert fiatal, kedves nő vagy és lazábbnak tűnsz mint azok, akik nagyon kiöltöznek - emiatt elérhetőbbnek is gondolhatnak esetleg, ezért szívesebben próbálkoznak nálad.
2017. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekik az is elég, hogy a többi ott lévő nővel ellentétben te nem 40es családanya vagy...
2017. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%

Gondolom max 20 éves vagy....most magyarázzam el, hogy miben jobban a fiatal lányok!

Másik,mivel visszafogottabb vagy, azért nem olyan magas az igényed pasik terén. A dögösebb lányokról azt hiszik,hogy nagyon magasak az igényeik!

2017. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Leirtak:) fiatal,kedves,csinos,friss husi, ujdonsag varazsa.
2017. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert megközelíthetőbbnek tűnsz.

Velem is ez van élőben is, neten is ez volt. Annyi, hogy látnak egy hétköznapian felöltözött, átlagos arcú, közvetlen lányt, és bepróbálkoznak, mert szimpatikus nekik. Az agyoncicomázott nőket egy kisebb réteg kedveli, és még kevesebben vannak azok, akik meg is mernek szólítani egyet.

2017. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megmondom mi a gond. A gondolkodásod ezen a téren.

Azt hiszed, hogy a férfiaknak főként az olyan nő kell aki úgy rittyentgeti ki magát mint amit a női magazinban mutogatnak. Azt hiszed, hogy egy nő attól lesz vonzó a férfiak számára, ha bizonyos ideológiák alapján öltözködik és kenegeti a fejét. Csak éppen a női test, kinézet, megjelenés sokkal emberibb tulajdonságoktól függ. Mindegy, hogy mit veszel fel, ha esetleg a vonalaid, a csípőd, a feneked, a mozgásod, az arcod olyanok, hogy felkelti a férfiak érdeklődését.

Én is tudok olyan lányt aki első ránézésre egyáltalán nem mondható szép nőnek, de egy idő után azt vettem észre, hogy érdekel mint nő, szexuálisan van benne valami nagyon vonzó. És szerintem nem csak én vagyok így, mert megfigyeltem, hogy mások is nézegetik.

Nektek sem csak az izmos, V nyakú pólós sármos pasik indítják be a fantáziátokat.

2017. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!