Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még fásult/érdektelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még fásult/érdektelen/lusta, de átlagos kinézetű csajok, akik hasonló pasira vágynak?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy manapság minden huszonéves csaj tele van energiával/motivációval/jövőképpel és hedonista világszemlélettel. Az x. diplomájukat is játszi könnyedséggel szerzik meg, miközben végigbulizzál/szórakozzák az egész fiatalkorikat és laza mosollyal néznek bele az élet arcába, hogy kinevessék az élet nehézségeit. Állandóan boldogok és pörögnek a tenni akarástól (utazgatás, bulizás, rendezvények látogatása és állandó szervezőkényszer). Ráadásul a többsége még jól is néz ki. Ha a mentalitásbeli különbségek nem lennének elegek, akkor utóbbi miatt még kevesebb náluk az esélyem (170 vékony pasi vagyok). Ezzel szemben itt vagyok én. 4 éve járok egyetemre és még legalább 1,5 év van hátra (bukdácsoltam majd képzést váltottam). Sosem szerettem tanulni, most is csak azért csinálom, mert tudom, hogy diploma nélkül meg fogok halni. A tanuláson kívül sem sok minden érdekel. Max a foci és F1. Nincsenek hobbijaim, természetesen nem dolgozok semmit, mert mindenhol másodrangúnak néznek. Gyakornoknak pedig nem vennének fel az idegen nyelvtudás hiányában. Arra gondoltam, hogy egy hozzám hasonló csajjal kellene ismerkednem, hátha nála lenne esélyem. Szerintetek életképes ez az elgondolás? Van köztetek olyan, akit szintén irritálnak az állandóan pörgő csajok?

2017. okt. 13. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok állandóan pörgő csaj, a buli és az utazás egyáltalán nem érdekel (kivéve ha Lengyelországba kell menni, mert azt imádom.)

Sőt, introvertált típus vagyok, szeretek egyedül bekuckózni, és olvasgatni, rajzolgatni, festegetni, zenét hallgatni.


Akkor én most fásult/érdektelen/lusta lennék? Dehogy. Egyszerűen másban találom meg a boldogságot. :)


22/N

2017. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm ilyen, lassú tud lenni sok mindenben. Fásult. Nagyon magának való, az ismerősi körből a pörgősebb csajokkal nincs is jóban azok furcsának találják. Iskolában kiközösítették az ilyen lányok. Nagy szíve van, békén hagy nem nyaggat semmiben. Ő örül, ha sörözni megyek nem ver ki hisztit. Addig is játszhat azt mondja. :D Közösségi oldalon,csoportban ismertem meg. Szerintem az ilyen ccsajok bújkálnak

Érdeklődési körös csoportokban lehet ismerkedni.

2017. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Azt biztosra mondhatom hogy diplomaval is meg fogsz halni. Vannak nem porgos csajok de a te fajtadat mind elkerulik.
2017. okt. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ghecironda vagyok, de amúgy a többi igaz rám. De betudom annak, hogy mindez az ocsmány külsőm miatt alakult így. Ha jól néznék ki, boldogan élném az életem.
2017. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, amit FB-on tolnak az arcodba, az nem a valóság. Tudtad?
2017. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#1 csak dugni szeressél, a többi nem lényeg! ;)
2017. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Uristen, ket szerencsetlen egy rakason, mekkora lenne. Ha talalsz ilyen csajt inditsatok realityt, eletkeptelen luzereket ugyis ritkan latunk.
2017. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen ember társaságára senki sem vágyik, lehúzó. Lehet rád jó hatással egy másik ember, de nem várhatod tőle a megoldást a problémáidra, magadnak kell cselekedned és életed ráznod saját magadba.
2017. okt. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%
Amit írsz, az tuti nem az átlag..én inkább nárcisztikusnak és bugyutának látom őket
2017. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!