Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnőt szeretnék, miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőt szeretnék, miben kellene változnom? Lentebb a főbb tulajdonságaim.

Figyelt kérdés

Néha bunkó, néha kedves, de egyébként segítőkész vagyok, még ha a szavaim nem is ezt mondják.

Szeretek nevetni, hülyülni és próbálok vicces lenni. Aki díjazza, annál igen, aki nem, annál nem erőltetem.

Tudok komoly lenni, komolyan beszélgetni, még magam is meglepődöm, hogy mennyire.

Sok esetben nem tudok sírni, nem tudok érzelmet érezni, viszont egy most véget ért műsor (amit egyébként nem néztem) utolsó részének végét, mikor a nyertes felhívja a barátnőjét, könnyes szemmel néztem végig. Nem néztem, mindenki szereplő idegen volt, mégis könnyeztem.

Egyes dolgokban jó vagyok, egyes dolgokban pedig elfogadom mások véleményét, mert én nem értek hozzá.

Az általános műveltségem nem túl nagy, de előnyőmre váljon az, hogy tudok helyesen írni.

Nincs önbizalmam, nincsenek céljaim. Semmilyen lányt nem merek megszólítani, mert nem hiszem, hogy bárki számára elég jó vagyok. Interneten nem írnak vissza, pedig nem ezzel kezdem.



2017. okt. 15. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd vissza az utolsó 2 sort. Azokra érdemes gyúrni. Nem más miatt, hanem magad miatt. Az általános műveltség meg igazából mindegy, ha meg van az érettségid nem számít.
2017. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Tanulj nyelvet legyél világlátott legalább van témád is, és céljaid is lesznek.
2017. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Jól írta az első válaszoló, az utolsó két sorral van a baj. Ülj le, írd össze, hogy miket szeretnél az életben elérni (legyen az előléptetés, felszedni pár kiló izmot, új hobbi), és ezekre gyúrj rá. Ha jó vagy valamiben, akkor az önbizalmad is nőni fog. A lányok megszólítását meg ne úgy fogd fel, hogy mindenkit fel kell csípned akivel csak beszélni tudsz. Beszélgess úgy velük mint a fiúkkal. Ők is csak emberek.

Sok sikert a fejlődéshez!


22/L

2017. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Legyél mindig bunkó, ne mutasd ki az érzelmeidet, és ami mindennél fontosabb: legyél jóképű és magas!
2017. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Utolsónak van igaza, még annyit tennék hozzá, hogy lehetőleg legyen egy BMW-d is!
2017. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha 185 folott vagy es izmos vagy ,akkor igy ahogy vagy bejossz.

N

2017. okt. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
a bunkóságodat tartsd meg, a kedvességet felejtsd el, az hogy nem vagy művelt egyáltalán nem baj manapság
2017. okt. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!