Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mi, ha nem tudom elképzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mi, ha nem tudom elképzelni hogy összejöjjek egy lánnyal, de azt sem, hogy ő mással össze fog jönni?

Figyelt kérdés
21 éves és nem volt még soha barátja, egyszerűen nem tudok senkit elképzelni mellé, csak magamat, de ezt meg azért nem, mert nem vagyok elég erőszakos hozzá.
2017. okt. 15. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy nem vagy elég erőszakos?
2017. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Látom hogy a csaj nem gondol engem komoly lehetőségnek, de meg is értem mert elizgultam a dolgot amikor lehetőségem lett volna rá és mintha nem is én lettem volna akkor.
2017. okt. 15. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah akkor egyszerű. Szerintem csak bele vagy esve és emiatt nem akarod hogy rajtad kívül mással legyen. Vagy túlteszed magad rajta vagy csapod tovább neki a szelet.
2017. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!