Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Foglalkozzak én ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozzak én ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn elkezdtem írogatni egy lánnyal e hónap 4.-e óta, átbeszéltük a szokásos kedvenc hobbi, film, zene, étel, ital stb. dolgokat, azóta felvetettem neki kétszer is, hogy tudnánk e találkozni, (egy városban lakunk) persze csak szolidan, elsőre vigyázni kellett az anyjára egy hétig, másodjára meg neki volt valami kisebb műtéte ami miatt megint egy hetet kell otthon lennie a pihenés miatt, ami még most is tart.

Innentől kezdve már nem erőltettem a találkozást, csak simán írogattunk tovább, az üzeneteimre továbbra is maradéktalanul válaszolt kivétel nélkül.

Erre most tegnapelőtt pénteken belinkeltem neki az új Star Wars 8 előzetest (nagyon várom már a filmet, de ezt most hagyjuk), és erre azt írta, hogy "Star Wars b*zik mindenhol." Erre én azt írtam, hogy "Köszi", meg, hogy "Ízlések és pofonok", mire ő megkérdezte, hogy megsértődtem, erre azt válaszoltam, hogy nem, erre ő, hogy "Ne is legyél sértődős b*zi." Ezeket röhögő smiley jelekkel írta, hogy ne tűnjenek komolynak ezek a mondatok, de közben felidegelt, hogy az SW miatt is le...-zott, meg, hogy ne legyek amúgy sem sértődős b*zi. Persze ügyeltem, hogy én is minden válaszomba tegyek smyle-t.

Ráadásként utána elköszönt, hogy most már megy aludni, én fent maradtam és utána egy óráig is fent volt még. Direkt figyeltem.

Ugye ez volt pénteken, de se tegnap, se ma nem írtam neki, hogy kapjon már a víztoronyhoz. E két nap alatt többször előfordult, hogy amikor beléptem, a következő két percben kilépett, de ez lehet, hogy csak véletlen.


Dióhéjban adottak ezek a beszólásai, a hazugsága a lefekvésről, és így utólag a "otthon kell maradnom mert..." történetei amikor a tali szóba kerül. Így utólag már az is furcsa nekem.


Szerintetek érdemes foglalkozni ezzel a lánnyal? Vagy csak úgy elírogatott velem? Ti mit gondoltok erről a dologról?



2017. okt. 15. 22:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Én is várom az új filmet nagyon.
2017. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Bzi
2017. okt. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
42%
Abszolút nem érdemes foglalkoznod vele. Egyszerűen töröld ki az ismerőseid közül azt csá. Ha meg ír akkor ne válaszolj.
2017. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Tartalék vagy, vagy még az sem. Ha neked is csak tartalék, akkor jó, de keress közben mást, aztán ha mégis találkoztok esetleg megkedvelitek egymást. Velem volt ilyen.
2017. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

Hát a kis bu .zizása nekem sehogy nem jönne be , így a csaj sem!

Nem azért mert szeretem a star warst, alap hogy ne szóljuk már le ha a másik szeret valamit!!!

2017. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
35%
Star Warsszal csajozni...ha így folytatod, sose lesz belőleg igazi Jedi, ifjú padalávalóm -.-
2017. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Ez a beszólás,hogy Star Wars b-zi vagy,elég szemét dolog volt a csaj részéről.Én sem csípem a Star Wars-ot annyira,de alapból nem szóltam be volna ilyet senkinek.

Főleg annak nem,akivel ismerkedek egy ideje már.

Szerintem a csajnak elképzelhető,hogy te csak pótlék vagy és azért nem akar veled találkozni,mert már találkozgat mással,vagy van már kiszemeltje.

Szerintem ne írj neki ezek után,ha hiányozni fogsz neki,vagy akar veled beszélni,akkor írni fog neked ő,ha meg nem,akkor kapja be...Akkor ne foglalkozz vele.

2017. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem éppen leráz
2017. okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj neki többet. Ha nem ír magától akkor semmi értelme nincs. Csak szórakozik veled, időtöltésre kellesz neki.

Ha ír, akkor esetleg lehet folytatni egy darabig.

2017. okt. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Elég alpári a csaj, nekem alapból sem kellene. Ha van jobb dolgod, inkább foglalkozz azzal.

Amúgy a csaj nem akar tőled semmit, csak még ahhoz is kevés, hogy ezt megmondja neked.

2017. okt. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!