Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek mennyire oké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire oké ez a fajta ismerkedés?

Figyelt kérdés

Szóval az helyzet hogy huszas éveimben járó egyetemista férfi vagyok, és szívesen ismerkednék lányokkal. Első sórban barátnőt keresnék, de a sima ismerkedést sem zárom ki.


A kapcsolatteremtés számomra mindig csak az elején volt nehéz, mivel nem mozgok olyan körökben, ahol könnyen lehetne spontán ismerkedni, viszont ha ezt az elejét sikerül áthidalni, akkor már sokkal könnyebben megy. Eddig csak neten ismerkedtem ( innen már volt több randim, sőt komoly kapcsolatom is ) de most szeretném kipróbálni a való életet is.


Na de a lényeg. Úgy ismerkednék, hogy valahol, valamilyen ügyben váltanék az illetővel pár mondatot az adott témával kapcsolatban, majd egyszerűen megkérdezném, hogy " lenne a kedve megismermi / ismerkedni ? " ( ezt itt a gyikon ólvastam, hogy sokszór ennyi is elég, mert ha szimpatikus vagy neki akkor igent fog mondani, ha meg nem akkor meg nem történt semmi, nem futottál felesleges köröket ) Ilyen hétköznapi szituációkra gondolok pl:

- egy lány éppen egy asztal elött ül az egyetemen, az asztalon prospektusok, valamit névszerüsítő papirok vannak. Én odamegyek, megkérdezem hogy mi ez, Melyiket ajánlja majd jönnék az ismerkedős kérdéssel. ( ez még viszonylag egyszerűbb mert van biztos kiindulás ) De mi a helyzet pl az alábbi helyzetekben:

- a könyvtárban tanúl egy lány, ( más szakos mint én ) én odamennék, megkérdezném hogy mit tanúl, nehéz e, majd hogy lenne e kedve ismerkedni ? Ez nem gáz, és erőltetett ?

- vagy: a konditeremben nálunk diákok írják be a tesi aláírást, és ők is rakják be a zenét. Ha mondjuk megkérném, hogy linkelje el a zenét mert tetszik, vagy csak simán a adja meg a címét, akkor már kialakulna a beszélgetés, és én léphetnék.

- vagy pl ma volt, hogy egy aranyos lány megvárt a liftben, hogy induljon el, majd ő kezdeményezte a beszélgetést, hogy " hallotta, hogy valaki jön, és gondolta megvár ". Udvariasan megköszöntem, de nem tudtam, hogy hogyan folytassam, úgy éreztem, hogy liftben így ismerkedni kicsit gáz.


Szóval összességében ilyen szitukra gondolok, hogy pár mondatot beszélnénk valamiről, majd a lényegre térnék. És mennyire gáz, ha már az elején az a pár mondat is erőltetett ? Szóval ha nem spontán a helyzet, hanem már az első mondatról látszik, hogy közeledni akarok, nem csak valamiröl infot szerezni.


köszönöm az értelmes válaszokat !



2017. okt. 16. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha bejossz,nem gaz,ha megmondod,h ismerkedni akarsz.

A liftben is eloadhadtad volna az ismerkedi akarok veled koncepciot.

N

2017. okt. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Aki ennyire nem válogatja meg, hogy kivel áll szóba, azt nemigen lehet komolyan venni.
2017. okt. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

sokszór, ólvastam, sórban.

ezek h nem b@sszák a füled? azért emeltem ki mert a nők szeretik ha a férfi tud a saját anyanyelvén értékelhetően kommunikálni

2017. okt. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Megválogatja, mert nem mindenkinél fogja ezt eljátszani, csak aki tetszik neki.

Ha tetszel a lánynak, akkor cuki és bátor leszel a szemében. Ha viszont nem tetszel, akkor pszichopata zaklató, aki biztos a máját akarja megenni nagyszemű babbal és chianti-t inni rá. ☺

2017. okt. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem értem, az ennyi nem válogatja meg szöveget...természetesen nem napi 10-szer játszanam ezt el mindenkinek, hanem csak ritkán annak, aki külsőleg tényleg megfog.


Elég rohamos világban élünk, jelenleg nincs időm / erőm feleslegesen mindenkivel foglalkozni, csak azzal aki tényleg akarja.

2017. okt. 16. 07:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Miert kene valogatnod? Ismerkedj sok novel.
2017. okt. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó, te tudod. Mindenesetre ne írásban kommunikálj, a sokszór meg a tanúl az én retinámat is kiégették. Nagyon kiábrandító tud lenni, főleg ha előadod, hogy egyetemista vagy.
2017. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem zavarnál tanulás közben, legenyhébb esetben is csak a fenébe küldenélek el, de rossz kedvemben nem tennéd zsebre, amit kapsz.


Az odaállsz másik fölé, és mi ez, mit tanulsz, tetszik? stb. egy vérbe elhajtást eredményez, mert rohadt irritáló.


Az erőltetettség pedig MINDIG gáz.


28n

2017. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Ezt nalunk ugy hivjuk, hogy indirekt nyitas. Nem mondom, hogy nem mukodik, mert nekem is volt ra pelda, hogy kialakult belole beszelgetes, de szerintem ne igy csinald. Pont azert amit, asszem az otos valaszolo lany irt. Odamesz hozza s dolga van, akkor ugy fogja erezni, hogy jopofiznia kell veled... s fog is, hisz a tarsadalmilag normalis, ha valaki beszelgetest kezdemenyez illik par percet/masodpercet vele tolteni vagy azelso mondatnal lekoptatni,hogy nem erek ra.


En ezt ugy szoktam csinalni, hogy megdicserek rajta valamit, leirom, hogy milyen szemelyiseg benyomasat kellti, s ez volt az indok amiert megszolitottam, s ki szeretnem deriteni, hogy igazam van.

Figyu a nok sokkal erosebbek abban, hogy eszrevegyek a reszleteket, ha odamesz hozza, xy kamu szoveggel, de az egesz kisugarzasod mast sugall, akkor azt fogja gondolni, beprobalkozott a hulye gyerek. En pont forditva csinalom, mar az elejen elmondom, hogy tuti luzernek tunok, de nem szoktam ezt csinalni. (Irtad, hogy de ezt te nem gyakran akarod csinalni, nah de ezt a lany nem tudja, o csak azt a 2-3 percet latja beloled, azt hiszi, minden csajt igy szeditesz)

De ez nem tudomany lattam olyat, hogy nem hiszed el milyen dumaval jottek ossze parok, ha eppen a megfelelo helyen vagy a megfeleo idoben akarmi megtortenhet. De szerintem az oszinteseg, s a szandekaid kimutatasa, eleg vonzzo dolog.

2017. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%

3-as és 7-es hozzászólóhoz csatlakoznék.

Hiába kondizol vagy vagy egyetemista, ha magyarul nem tudaz helyesen írni vagy beszélni.

Az én szemem és fülem is ba***a és helyetted, meg a hasonlók helyett szégyenlem magam minden nő előtt is.

32/F

2017. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!