Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkeresési gondjaim vannak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresési gondjaim vannak. Valaki tud tanácsot adni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Alapvetően az érdekel, hogy emberként, barátként megismerni egy lányt és ha minden klappol, akkor esetleg alakulhat valami. Az ilyen flörtölős meg macsós dolgokat szimplán gyökérségnek tartom, inkább az egyenes út jön be. Viszont vidékről jöttem, ott az embereknek szerintem nem érték egy ellenkező nemű barátsága, a nők ott csak egy dolgora jók. Ezért nagyon bennem van ez a hozzáállás és egyszerűen elnyomom saját magam. Emiatt eddig nem is voltam képes értelmes kapcsolatokra, csak néhány alkalmira. Ráadásul amikor mások látnak, akkor meg össze-vissza mosolygok és égetem magam, és mindenki azt hiszi, hogy nekem még nem volt senkim. Aztán mindig beleesek ebbe az egészbe, az emberek már szánnak, komolyan :( Nekem nem mutogatható kiegészítő kell, hanem csapattárs, legjobb barát, ilyesmi. De valahogy nem megy a kitörés ebből a keretből.

Valaki valami értelmes tanács? :D


2017. okt. 16. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Hát elég suttyó vagy.Ezért nem is lesz normális nőd soha.Mi az hogy vidéken minden nő csak egy dologra jó?Azt hiszed Pöstön nincsenek parasztok?Nagyobbak vannak mint máshol.Mikor odaköltöztél már eggyel több is lett. :)
2017. okt. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Akard jobban.

Légy szabad.

2017. okt. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress olyan programokat ami köthető az érdeklődési körödhöz. Ez a legjobb ami tehetsz.

Sportolj valamit.

Vagy vannak online játékok ott is vannak találkozási lehetőségek ismerek olyat aki ott talált egy szexi lányra és összejöttek.

Ez csak egy példa.


Járj emberek közé legyél nyitott és hallgasd végig őket.

Millió lehetőség áll elötted.

Megtanulhatsz zenélni stb.

Vannak random randiszervező klubból mint a rapid randi sok embernek nagyon bevált mert egyből kialakulhat a szimpátia.


A diszkó kicsit necces.

Zajos és sok a zavaró tényező.

Koncert vagy szabadtéri dolgok jobbak.

2017. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!