Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Járnátok olyan nővel, aki megütött egy másik nőt?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 10:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Igen
2017. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy tipus amilyen vagyok nem hiszem hogy jellemzi a ferfi tobbseget de engem a harcias nők gerjesztenek be
2017. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
De ne üsson mas lanyt inkabb velem kemenykedjen
2017. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Az agresszió minden formáját elítélem. Ha egy másik nőt megütött, akkor az is benne van, hogy adott helyzetben a párjának megy neki. A lappangó agressziónak mindig csak egy szikra kell, hogy lángra lobbanjon: én meg nem vagyok annyira kockázatvállaló típus, hogy ilyennel összeálljak.
2017. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
attól függ pontosan mi történt
2017. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%
NEM. agresszív hüle pitsa nem kell. Szerintem ez IQ-tól függ. Nálam van egy szint, és az előbb említett kategória nem üti meg ezt a szintet.
2017. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Hogyne. Némelyik ostoba tyúk meg is érdemli. Csak férfiként egy patkány, aki kezet emel rájuk, amit jogosnak is tartok... Nem árt fejmosás nekik sem.
2017. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én eddig csak olyan esetben hallottam ilyenről, amikor tök jogos volt a dolog. Szívem szerint én is megütöttem volna a "nőt", aki a születésnapomon vallott szerelmet az exemnek, holott előtte mindketten engem néztek hülyének, hogy de hát őőőőő nem akar semmit, hülye féltékeny idióta vagyok. Igazából csak az igazságtalanságtól ment fel az agyvizem, nem a konkrét eseménytől, de végül nem történt semmi, mert inkább párszor végiggondoltam.
2017. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ja és a lényeg lemaradt, ennek ellenére ha megtörtént volna se hiszem hogy érdekelné a mostani barátomat, mert már meséltem neki is.
2017. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#7: Miért van az, hogy nő megüthet nőt, de férfi nem üthet meg nőt? Hol van itt egyenlőség a nemek között?
2017. okt. 16. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!