Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy hóditanál meg egy ilyen nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hóditanál meg egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

25 éves, nagyon jól néz ki, szőke, kék szemű, bár kis cicije van. Tanult is, van két diplomája, doktori cime, amúgy a családja miatt piszok gazdag, pl kastélyban él, ferrarival járkál stb.

Be mernél próbálkozni? Ha igen hogy?



2017. okt. 16. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Kíváncsi lennék, ezekből mennyit ért volna el, ha a családja nem lenne piszok gazdag. :D
2017. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Minimum olyan gazdagnak kell lenni, mint a nő családja, plusz még jól is kell kinézni.
2017. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mik ezek a ma esti "bár kis cicije van" kérdések?😂Nagyon kevés férfit érdekel a mellméret...amúgy ilyen nőnél nyilván vele kb egy kaliberű pasiknak érdemes kezdeményezni, de senkinek sem tilos.
2017. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Svájci vagy monacoi?
2017. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezeket mind a kinézetből nemm tudnám meg, szóval igen. Neki is meg kell adni az esélyt, hogy ledöntse az (téves) előítéleteket.
2017. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én családom is meglehetősen gazdag, vannak lakásaink, házaink, nyaralóink, híres festményeink, értéktárgyaink, befektetéseink. Nekem is van 2 diplomám, saját vállalkozásom, jól nézek ki, rengeteget utazom. Szóval lazán betudnék próbálkozni egy ilyen lánynál, ha akarnék. Viszont a szőkék nekem sosem jöttek be. Eddig minden lány, aki tetszett, barna hajú és barna szemű volt. Egyébként meg engem totál hidegen hagy, h kinek milyen az anyagi helyzete, rólam sem látszik első ránézésre. Na de a lényeg, h egy gazdag lány egyáltalán nem ijeszt meg, mivel én is hasonló környezetbe születtem bele.
2017. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nő nincs Mo-n vagy akkor bűnözők vagy politikusak a szülei.
2017. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utsó: Parasztbácsi az állatkertben a zsiráfnál: "Ilyen állat pedig nincsen"

Kedves kérdező: Én nem mernék. 100.000.000 os vagyon ehez kevés. Azért még egy normális fővárosi úépítésű lakást sem kapnék.

2017. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7 Miért lennének bűnözők? Miért kell mindig rosszra gondolni, helyből ítélkezni?


Az én családom pl. azért vagyonos, mert régi nemesi család, több generációval ezelőtt az őseim külföldről érkeztek ide, a komcsi idők alatt került veszélybe a vagyonunk, de szerencsére nagypapámnak sikerült megóvnia. Volt híres festő is a rokonságba, akinek a képei jelenleg rengeteget érnek, abból eladtunk néhányat, a pénz egy részét meg befektettük.

2017. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem mernék bepróbálkozni, hiába vágnám be előtte az összes illemtankönyvet ilyen helyzetre. A saját súlycsoportjából való kezdjen vele valamit, ha akar, úgyis olyan kell neki.
2017. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!