Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ismerkedésnél/párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismerkedésnél/párkapcsolatban hátrány ha egy fiú vegetáriánus? 19/F

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 20:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Amíg nem néz rám gyilkosként, mert én szeretem a húst és nem akar megváltoztatni, addig nem zavar.
2017. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2017. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%

Nekem igen. Másnak nem biztos.

Illetve attól függ, hogy miért, és milyen. Ha azért vegetáriánus, mert az most olyan divatos, akkor nem jönnék össze vele. Akkor se, hogyha azért, mert "jajj a cuki malackát legyilkolják".

Illetve ha utánanézne rendesen a dolgoknak, és fel tudná mérni, hogy igazából milyen és mennyi tápanyagra van szüksége, és ezt milyen zöldségekből fedezze, akkor tudnám tolerálni. Aki rántott karfiolt eszik csak meg rántott sajtot salátával, azt nem tudom tolerálni.

Illetve természetesen ne várja el, hogy én vegetáriánus legyek miatta, és ne kelljen állandóan szetbeszédet hallgatnom. A gyerekünk pedig soha nem lesz vegetáriánus, majd ha felnő eldönti.

2017. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Én is az vagyok és nem hátrány nekik. 29F
2017. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
Ha elfogadja, hogy én eszem húst, akkor nem.
2017. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem lenne, sőt örülnék, mert én is az vagyok.:)
2017. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

1. Ne zavarja, hogy én eszek húst.


2. Ő is csináljon nekem húsos ételt (ha épp ő főz otthon), ahogy én is csinálok neki hús nélkülit. (Nyilván neki nem kell húsost ennie)


3. Fogadja el esetleg a szülők fanyalgását, ahogy ez A VILÁGON MINDENHOL így van. Majd én beszélek a szüleimmel, hogy ne zavarja őket. Őt meg az ne zavarja, hogy őket ez zavarja.


Ha ezek megvannak, akkor nekem oké.

2017. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

Párom is vegetáriánus és már 4 és fél éve együtt vagyunk.

Két munkatársam is vegetáriánus és ők is boldog párkapcsolatban élnek.

2017. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok vele mint az egyes válaszoló
2017. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem hatrany. En is csak azert eszek hust, mert a parom azt szereti es azt csinal altalaban. De egyebkent tok nyolc nekem, hogy van-e hus egy etelben vagy nincs.
2017. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!