Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, férfiak, találkoztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak, találkoztatok már olyan nővel, vagy van olyan női híresség aki annyira elvarázsolt titeket, hogy teljesen bele bolondultatok? Arra gondolok, hogy láttatok-e már igazán varázslatos nőt?

Figyelt kérdés

Ha igen mit tudott ez a nő, amivel rabul ejtett titeket?


És mennyire gyakoriak az ilyen nők?


Légyszi komolyan válaszoljatok.



2017. okt. 16. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Találkoztam már rengeteg gyönyörűséges Hölggyel, aki elbűvölte minden egyes érzékszervemet!


Nem csak a külső adottságaikkal vannak birtokában ennek az ajándéknak, hanem a lágy, szelíd kegyelmes szeretettel teli lelkükkel is.

Van akinek mindkettő, de egy biztosan megadatik; nincs más dolgunk - csak képesnek kell lennünk ezt kiaknázni.


Természetesen ez olyan emberek privilégiuma, akik nem születtek alacsonynak, gebe-vékony testfelépítéssel és kalapáccsal laposrapusztított oposszumot megszégyenítő idióta turcsi orral. Aki ilyen adottságokkal jön a Föld kerekére, mint például jómagam, annak sajnos át kell adnia a stafétát a faj párzóképes hímegyedeinek, hogy betöltsék szerepüket és boldogságot juttassanak a Hölgyek életébe.


31 trágya ütlegeltmalacképű f

2017. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha lehet akkor ne a megkeseredett fiúk írjanak, akik még csak nőt sem érintettek meg soha, mert nektek egy átlagon aluli nő is istennő :D
2017. okt. 16. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

hollandiában volt egy ilyen élményem a múltkor.

a haverokkal sétáltunk a piros lámpás negyedben és akkor megláttam a kirakatban az ideálomat.

mindenben pontosan olyan volt mint az eseteim.

szóval bementünk hozzá és fizettünk egy live showt.

ez annyi,hogy körbeültük és megnéztük az alakítását egy vibrátorral.

utána mentünk tovább,beültünk piázni,aztán én nem bírtam magammal,nem ment ki a fejemből,hogy mennyire szép is volt és mondtam hogy nekem vissza kell mennem.

otthagytam őket visszamentem és megdugtam.

hogy mit tudott?

az arca,az alakja,a viselkedése az illata,a mozgása.

még a meglepett nézése is pont olyan volt amikor előjöttem a szokásos disznóságaimmal,mint a régebbi nőimnek,választottaimnak.

2017. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze. De ez minden esetben csak idalizálás. Mihelyt rájössz, hogy csak az agyad szórakozik veled ilyenkor, triviálissá és irányíthatóvá válik az egész.


A munkahelyemen is van egy ilyen lány. Néha engedélyezek magamnak 1-2 percet, hogy átéljem a "varázst", aztán visszakapcsolok "valóság-üzemmódba", és túlvagyok rajta.

2017. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kedvesem.


Már a levelezésünk alatt elvarázsolt, mert okos, remekül fogalmaz, érzékletesen ír, játszik a szavakkal, fenntartja az érdeklődést.


Élőben pedig mikor megláttam, külsőre is teljesen magába bolondított.

Gramm sminket nem használ, de nagyon szép nő, és már másfél éve az "enyém".

2017. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1-es, bes.zptad, 166 cm vagyok, a kedvesem 169 :D


Utolsó voltam.

2017. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!