Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Otthonülős lányok, ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthonülős lányok, ti hol ismerkedtek, illetve hol lehet veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
26F

2017. okt. 17. 00:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig a munkahelyen való ismerkedés vált be.
2017. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Mivel otthon vagyok sokat ezért meglepően pont ott :D
2017. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Becsöngetsz hozzájuk
2017. okt. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
na ez az.
2017. okt. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyetem, munkahely (esetleg edzőterem, könyvtár...), facebook, meg a tömegközlekedési eszközökön, utcán is rendszeresen betalálnak. Az, hogy valaki otthonülő, nem azt jelenti, hogy tényleg 0-24ig otthon van. Nyilván szórakozóhelyeken pl. nem nagyon találsz ilyen lányokat.
2017. okt. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bolt
2017. okt. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
nemzetközi űrállomás C blokkjának kantinjában.
2017. okt. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó is lenne utolsó, jót nevettem, de én inkább egy földönkívüli űrhajón ismerkednék, humanoid típusú jó földönkívüliekkel, akiket szőkéknek neveznek.:) Őket érdekli a bolygó egészsége, és a környezetvédelem.
2017. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Azért nevezik így őket a köztudatba, mert szőke a hajuk, a helyesebb megfogalmazás:


Skandináv típusú földönkívülieknek nevezik őket, mert kinézetre hasonlóak, mint a szőke hajú svédek.


Na én velük szívesen cimbiznék, mert nagyon intelligensek mind intellektuálisan és emocionálisan. Szóval az IQ és az EQ náluk nagyon szépen egyensúlyban van.

2017. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Sétálni szoktam az utcán, meg néha postára és boltba is járok. Szóval a napi ugyeim során vagy buszon, hivatalban is szívesen venném, ha leszolitana valaki, aki persze nekem is bejon.
2017. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!