Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány ismerkedés terén, ha valaki "otthonülős"?

Figyelt kérdés

Nyilván mindenki eljár otthonról, mert pénzt keresünk vagy tanulunk. A fent említett típussal viszont az a baj, hogy ezen felül nem nagyon járnak el máshova, a megszokott napi rutint viszont nem akarják ismerkedéssel "felrúgni". Ez a tulajdonság magában hordozza a megbízhatóság, a nyugodtság ígéretét, nem kell folyamatos aggódásban élni, hogy megcsalhat, átverhet, azonban talán előrevetít egy idővel monotonná, unalmassá váló kapcsolatot, kivéve, ha a szerelem ereje változásra bírja az illetőt és pörgősebbé válik. Ekkor viszont életbe léphet az előbbi aggály :D


Ti mit gondoltok erről? Aki ilyen típus, az hasonlót keressen maga mellé, mert ők fognak jól meglenni, vagy próbálja az ellentétét megtalálni, hátha az a valaki átformálja majd és "beleviszi a tutiba"? Mi a jó megoldás ilyen típusú emberek számára?



2017. okt. 17. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

én elég sokat vagyok otthon, de simán jöhet mozi, séta, mekizés, fagyi...

eddig nem volt gond, hogy otthonülős lennék

sőt informatikus vagyok, pár embertől megkaptam már, hogy "nem így képzelték el az informatikusokat" :D


F

2017. okt. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

tehát te tökéletesen jól megvagy egyedül...

akkor miért is keresel társat?

vagy sír a szád hogy a napi rutinjaid közt a gép előtt ülve nem csenget be mila kunis kaliberű csaj h szívesen lesz/*/pna?!

ember ha nem teszel semmit az ismerkedésbe hogy várod hogy legyen valakid?!

2017. okt. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen introvertált emberből is sok fajta van. Én például szintén otthonülős vagyok inkább, de párnak kifejezetten extrovertált társat tudok csak elképzelni. Ugyanis, engem ki kell mozdítani a komfort zónámból. Tehát én magam nehezen szervezek programot, és nem vagyok spontán, de ha a barátaim, párom invitál, szívesen megyek. Nem hiszem hogy jó lenne egy hozzám hasonlóval lenni, mert csak lehúznánk egymást, és naphosszat csak otthon punnyadnánk, az meg senkinek nem tesz jót. Szóval kell, aki motivál.
2017. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te se vagy az, csak talán sose volt részed még jó programban. Szerintem ha elmennél egyszer kirándulni egy szép helyre, biztos megjönne a kedved többször is kimozdulni. Nem csak a pláza meg a mozi létezik ám.
2017. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Internet, tinder.


2. Ha férfi vagy, akkor a napi rutinod közben is tudsz nőket megszólítani nyilvános helyeken. Ruhabolt, pláza, élelmiszerbolt, tömegközlekedés, szabadidős programok és rendezvények.

2017. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a típus jobb, ha hasonló habitusú embert keres, hacsak nem extra toleráns - ez a fajta kapcsolat csak kompromisszumokkal működhet. Ha nem erőlteti egymásra a két fél a habitusát, az otthonülős nem korlátozza az elmenőst a programjaiban, az elmenős pedig nem erőlteti rá ezeket az otthonülősre és ezek mellett még találnak minőségi időt egymásra, akkor simán mehet, de ez azért nem olyan egyszerű.


"ez a tulajdonság magában hordozza a megbízhatóság, a nyugodtság ígéretét, nem kell folyamatos aggódásban élni, hogy megcsalhat, átverhet" - Ez viszont orbitális baromság, ne haragudj, az otthonülőség egyáltalán sem hordozza magában a megbízhatóságot, ugyanúgy lehet valaki egy jellemtelen alak. Hány ilyennel találkoztam már én is, tényleg nem jár el sehová, a munkahelyén meg társkeresőkön csalja a párját.. Szóval ez a része eléggé mellélőtt.

2017. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Arany középút. Vannak programok amik tetszenek: színház, mozi, kirándulás, múzeum, tematikus fesztiválok.


És vannak amik NEM: mint prolidiszkó, ócska koncertek, kocsma, tüntetés stb.

2017. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki tényleg ilyen típus, és konkrétan nem szeretne eljárni, és nemcsak az a gond, hogy nincs társasága, és nem mer, annak sztem hasonlóan otthonülőssel érdemes kezdenie. Ha egy kifejezetten pörgős emberrel lesz, lehet, hogy a rózsaszín ködben még imponálni akar és elmegy vele, de később gondok lesznek.
2017. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!