Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ennyire félős 30 éves pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire félős 30 éves pasi vagyok akkor nem lesz így csínos barátnőm?

Figyelt kérdés

Nagyon félős zárkózott vagyok. Voltak randik azokon nagyon féltem. Szemébe nézni beszélni vele nem mertem.

Mikor voltunk beültünk egy helyre és kérdezte pincér mit szeretnénk megszólalni nem mertem. A nő mondott intézett mindent persze utána több randi nem volt...


2017. okt. 17. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem csinos barátnőd nem lesz, hanem semmilyen.
2017. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mitől is félsz egészen pontosan ? :D

Azt mondjuk nem értem, hogy miként jutsz el velük a randiig így, mert általában az szokott a nagyobb gond lenni.

2017. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Internet csak írni merek...
2017. okt. 17. 11:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azt látom megoldásnak, hogy első körben ne valami beülős helyre menjetek, hanem csak sétáljatok, az kevésbé feszengős, lazább program. Séta közben eléggé felszabaulhatsz annyira, hogy utána már nem fog gondot okozni egy vendéglátóhelyen való beszélgetés. Kvázi "erőt gyűjthetsz" a séta alatt, hogy aztán elkápráztathasd egy vacsi alatt vagy süteményevés, kávézás közben. Ha rögtön ez utóbbinál indítasz, az neked nyilvánvalóan mélyvíz.
2017. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Növessz egy kis tököt! Pontosan mitől vagy beszarva? 30 éves felnőtt férfi vagy, mások sem jobbak vagy többek mint te, hanem ugyanolyan emberek, indulj ki ebből.

A lányoknál ugyanez a helyzet. Nekem 3 randin volt az elmúlt napokban abból két lánnyal végig csókokóztuk a második felét, egyikkel együtt is aludtam. Csak beszélj vele lazán, lássa rajtad, hogy kell neked, de nem kell nagyon nyomulni és minden jó lesz.

Így viszont, hogy egy étteremben nincs bátorságod ételt rendelni nem sok jó vár rád. A csinos barátnő pedig már csak a hab a tortán...

2017. okt. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:

De mi a francoktól félsz? :DDD


Alapvetően vannak szociális, kommunikációs problémáid vagy csak randikon? Miért? Mitől?

2017. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Egyébként is...emberektől. Szociálfobiám van. Rengeteg pszichológusnál pszichiáternél voltam de nagyon nem tudtak segíteni
2017. okt. 17. 12:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ajánlom figyelmedbe a "How to fall in love" c. filmet (ha jól emlékszem, Szerelmi leckék a magyar címe). Ez pont az ilyen problémákról szól, és szerintem nagyon jól megközelíti a kérdést. Kissé egyszerű a film (rózsaszín lányregény), de szerintem lehet belőle tanulni, és ki lehet próbálni azt a fejlődési utat :)

Csak javaslat.

2017. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pfu ez mennyire gáz.... Nem hogy csinos nőd nem lesz hanem semmilyen sem. Te mit is akarsz amúgy? Inkább kezelés kéne, nem itt nyígni. Aztán ha sikerült legyőzni azt, hogy ki tudsz mondani 2 mondatot hiba nélkül, akkor kezdj ismerkedni.
2017. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!