Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy huszonéves, introvertált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves, introvertált egyetemista férfinek (vagy inkább fiúnak) milyen társkereső oldalt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

23 vagyok és még soha nem volt senkim. Kissé félénk, szerény és introvertált típus vagyok, nehezen ismerkedem emberekkel, főleg lányokkal. (De ha már jobban megismertem valakit akkor nyitottabb leszek.) Persze sok pozitív tulajdonságot is tudnék mondani, de most nem ez a kényeg. :D


Nem járok bulikba, nem is szeretem az ilyen helyeket és idegen közösségbe se szeretek menni. Szóval arra jutottam, hogy a legésszerűbb az lenne ha neten próbálkoznék, hátha találkoznék valakivel, akinek az enyémhez hasonló a természete és gondolkodásmódja. Milyen oldalon próbálkozzak ahol nem zömében alkalmi társat keresnek az emberek?


Persze, tudom, "próbálj kimozdulni a konfortzónádból", "erőltesd meg magad egy kicsit", de nekem sajnos ez nagyon nem fekszik.


2017. okt. 18. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha az egyetemen nem tudsz ismerkedni, akkor sehol nem fog menni. A netes társkeresőkön akkor lehet esélyed, ha jóképű vagy, és jó a dumád.
2017. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Műszaki egyetemen nincs sok lehetőség lányokkal ismerkedni.
2017. okt. 18. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Társkeresőkön ne próbálkozz, az csak tovább rombolja majd az önbizalmadat. Inkább a chatoldalakat látogasd, de itt is nyomulhatsz. A lényeg, hogy a nem kifejezetten társkeresésre szolgáló, de mégis sok embert megmozgató oldalakat kell igénybe venni.
2017. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És milyen chat oldalak? Mert pl. ismerem az Anotalkot, de ott nagyon jó eséllyel valaki másnak adja ki magát az ember.
2017. okt. 18. 19:15
 5/7 anonim válasza:
0%
Tinder, badoo
2017. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
menj könyvtárba tanulni, olyanba ahova lányok is járnak :)
2017. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

ez a műszakis duma f****ság. ha vmi kifogás kell én is el szoktam sütni h "mintha matek szakon olyan sok lány lenne..." egy egyetem nem egy szakból, nem egy karból, és még csak nem is egy évfolyamból áll.


hogy mondjak valami hasznosat is: amint sikerül elérned, hogy ne kényszerből ismerkedj, hanem mert érdekelnek az emberek/érdekel egy adott ember, meg fog szűnni a problémád. ha nem érzed jól magad egy szituációban, semmi sem kötelez rá, hogy továbbra is a része legyél. valamint előbb gondold ki, hogy mire van szükséged, elérhető-e és hogyan, és ha ez megvan, akkor tegyél érte. a tudatos szocializáció ugyan értelmezhető "pszichopátiának", valójában csak mélyebb megértésről van szó.

2017. okt. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!