Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor hallottam, olvastam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor hallottam, olvastam már férfiaktól, hogy "a nőket mindig bizonytalanságban kell tartani". Mit takar ez?

Figyelt kérdés

2017. okt. 19. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jól tudják, mert ezt én nőként se értem :D

Csak abban vagyok biztos, hogy nem szeretem a bizonytalanságot :D

2017. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Tudja a fene. Valami idióta találta ki szerintem, hogy sanyargassa a nőket. Golyót neki.
2017. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Úgy, hogy teljesen tisztán látják rajtad, hogy kapcsolatot akarsz akkor beraknak talonba vagy kapcsolaton belül nagyon elszalad velük a ló. Férfiaknál ugyanez van, ez egy alapvető emberi tulajdonság.

Minket is jobban érdekel egy olyan nő aki néha játszadozik, nem egyértelműek a szándékai mint egy olyan aki tapad mint a mágnes.

2017. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Pedig igaza van Jaguarnak, sok embernek ez kell, hogy fent tartsa az érdeklődését.
2017. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar? Megalapozatlan nagyképüséget. Okostojás stilust.
2017. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

"Futsz előlem futok utánad, futok előled futsz utánam"


Ez minden párkapcsolat origója.

2017. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ezek a férfiak ostobák.
2017. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemtom, sosem viselkedett eszerint a párom, mégis vele vagyok együtt.
2017. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!