Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magánnövendékem iránt érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magánnövendékem iránt érzek többet és rajta meg nem tudok eligazodni, hogyan ugrasszam ki a nyulat a bokorbol?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok és a növendékem kb. velem egyidős férfi. Bámul csak , de nem lép. Nem tudom mit akar. Néha tesz utalást burkoltan, de nem hív el az órán kívül sehova. Amikor meg én hívtam nem jött. Multkori órán az látszodott, hogy dugni akarna ha én benne lennék. Össze vagyok már ettől zavarodva, de elküldeni sem tudom, amíg nem derül ki.
2017. okt. 19. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mássz rá...

Kacsints rá!

2017. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jó de nem tudom, hogy ő mit akarna
2017. okt. 19. 23:10
 3/17 A kérdező kommentje:
csak tippelgetek találgatok, nem 100%egyértelmu, nem látok a fejébe..de idegesítő már hónapok ota
2017. okt. 19. 23:12
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

" Amikor meg én hívtam nem jött."


Innentől kezdve hagyd.

2017. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Jégrém ***** válasza:
0%
Uh dejo vegre regota tanulni akarok tanitassz?
2017. okt. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

igen meglehet, de az is lehet, hogy csak akkor nem volt jo neki. Amúgy meg rám van indulva azt le sem tagadhatja, de nem mond semmit ilyen irányba konkrétan. Meg lehet ez csak testi dolog, ezt már végképp nem tudom férfiaknál pláne nem lehet tudni, lehet maga sem tudja.

Ha akarna valamit mi lenne tőle várható ebben a helyzetben?

2017. okt. 19. 23:27
 7/17 Jégrém ***** válasza:
31%
Majd tanulok kônyvekből
2017. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
5ös. Pont , hogy szörnyűnek tartom ezt a helyzetet, amióta ő nőként néz rám és amiota én férfiként rá..amikor ezt megérzi a két fél ilyen szinten, akkor át kéne minősíteni a dolgot. Nincs kedvem játszani a tanárt, emiatt le is mondtam mostanában..
2017. okt. 19. 23:30
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha már el is hívtad, és mégis nemet mondott, anélkül hogy mondott volna más időpontot, akkor nem tehetsz semmit. Elmondhatod, hogy miért mondod le az órákat, és annyi.
2017. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hagyjad. Ha lépni akar, majd lép, ha nem lép így járt.
2017. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!