Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehetne az ellen tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne az ellen tenni, hogy a nöknek ne legyen ekkora elönyük a párkeresésben?

Figyelt kérdés
Miért van, hogy ez a kor ennyire a nöknek kedvez? Férfiként, ha normális vagy, nem nézel ki rosszul, átlagos a pozíciód, akkor kb sehol se vagy, és lehetetlen megfelelni a nök igényeinek. És ne gyertek nekem a bullshit szöveggel, hogy "rondavagyapafej", mert nincs így, meg "anöknemmindilyenek", mert nem mind ugyan, de NAGYRÉSZT ilyenek, és azt is unom hallani, hogy "teegyállatvagycsakaszexregndolszaszexnemminden", mert képmutató duma, és a férfiak agya állandóan a szexen jár, akár bevallják, akár nem, és szex nélkül nem lehet teljes életet élni. És egy átlag srácnak dögnehéz eljutnia oda, hogy akár csak esélye legyen arra, hogy kialakíthasson egy normális szexuális életet. Arról nem is beszélve, hogy párkapcsolat által fejlödik az ember, és válk felnötté. Ez jó esetben kamaszkorban el kéne, hogy kezdödjön, de aki nem a kosárcsapat kapitánya, az várhat a húszas éveiig, mire szóba állnak vele a nök, de még akkor is nagy szerencse kell hozzá. Miért? Miért ez az egyenlötlenség? Miért van, hogy egy lány annyi partnert szerez, ahányat akar? Miért kell ennek ilyen kicseszett nehéznek lennie fiúként?
2017. okt. 19. 23:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
28%

valószínűleg azért mert az a típus vagy aki piedesztálra állítja a pi-nákat.

ahelyett,hogy laza lennél,soha nem sértődnél meg,soha nem vennéd komolyan egy szavukat sem és megdugnád őket a helyett,hogy lelki társas baromkodásról álmodozol.

2017. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
79%

Éjszakai rinyagép.


A 20.század közepéig mindig férfiuralom volt.

Most hogy a nők is már jogot kaptak, mwris jönnek a selejtes pasik rinyálásai.

Veled van egyedül itt a baj!

2017. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi ésszel nem csodálkoznék, hogy nem kellesz a nőknek..
2017. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
87%

"Miért van, hogy egy lány annyi partnert szerez, ahányat akar? "


Te drága, nem jut mindnekinek átlasgfeletti pasi, és a többség átlagos pasikkal van. Akkor is, ha ezt nem vagy hajlandó elfogadni.

2017. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
93%
Küldj már képet olyan csajokról akik kb hasonlítanak azokhoz akiknél próbálkoztál. na meg egyet, az deális nőről. kiváncsi vagyok.
2017. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
13%

Régen is megvolt azért a nőknek a választási lehetőség. A végső szó az övég volt akkor is.


Kompenzálni lehet valamilyen szinten, hogy gátlástalanul kell nyomulni, magasról tenni az elutasításokra és nagyon lazán venni a dolgot.

2017. okt. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
94%

Mert nincs önbizalmad és az adja a fő vonzerőt egy férfinek, de egy nőnek is. Negatívan látod az egészet és hitrendszereket gyártasz magadnak..utazz el, válts valamit az életedben, ismerj meg uj embereket..

Egyébként magamnak is adhatnám ezt a tanácsot, mert én meg nőként ugyanezt csináltam sokáig meg még csinálom, de tudom, hogy ezért nem kellek a pasiknak, mert amugy a külsőmmel nincs baj. 32 N

2017. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
43%
Semmit sem lehet tenni ellene. Amíg a férfiak dugni akarnak és a nőknél a punci, addig a nők behozhatatlanul fölényes helyzetben vannak a társkeresés terén. Ez alól egyedül a kevés, nagyon jól kinéző férfi a kivétel, náluk megfordul a helyzet, a rengeteg értük versenyző nő miatt ott a nőknek kell mindenfélét elviselniük. Erről mesélhetnének a nők, hogy náluk mennyire semmit sem tudnak elérni.
2017. okt. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
87%
Mi lenne ha átoperáltatnád magad és bekussolnál?
2017. okt. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
60%
A pina miatt van szerintem!
2017. okt. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!