Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elutasítana egy lány azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítana egy lány azért, mert van egy kis bőrgomba a combom belső felén, a hajlatban? 31/F Légyszi olvassátok el az alsó részt is.

Figyelt kérdés
Már 31 vagyok, és nem találok magamnak párt. Soha nem volt kapcsolatom, csak egyszer feküdtem le töj részegen egy dagi nővel. Pedig lettek volna lányok, akik jártak volna velem. Van egy kis piros gombár bőrfertőzésem a combom tövén, ami igazáből annyit látszik, hogy piros ott a bőr. Kicsit olyan, mintha kidörzsölődött volna. Hiába voltam bőrgyógyásznál, hiába próbáltam ki az összes kenőcsöt, hintőport, nem tudok tőle megszabadulni, mert olyan nedves helyen van. Ha ez a piros bigyó rámegy anyakamra, akkor behintőporozom valami mycosid vagy hasonló hintőporral, és azonnal eltűnik. Na, a kérdésem arra vonatkozik, hogy hülye vagyok-e, hogy emniatt elutasítottam a nőket eddig? Úgy értem, hogy nem tartana gusztustalannak egy lány emiatt? Mindig annyira szégyeltem magam emiatt, egy termálfürdőben kaptam el 12 éves koromban, és azóta nem tudok megszabadulni tőle.

2017. okt. 20. 03:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocsi, szégyelltem két "l"-el
2017. okt. 20. 03:49
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi barátnő így fogadd el Téged ahogy vagy.

Így fog téged szeretni.

Légy kedves,és ne ezzel kezd el az ismerkedést!

Fel a fejjel,és sok sikert! lehetsz szerencsés!

2017. okt. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a válasz egyértelmű: igen hülye vagy, h emiatt elutasítottad őket
2017. okt. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

-Kérdés, hogy fertőző-e?

-Túlsúlyos vagy?

-Szőrtelenítesz ott,és a környékén?

-Napoztatod, esetleg szolárium?

2017. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Dagi nővel... Bocsika, de ilyen probléma, ami neked van, is a túlsúlyosokat érinti leginkább, szóval mielőtt súly alapján szelektálsz, inkább magaddal kezdj valamit. Nem hiszem, hogy 70-80 kg mellett van ilyen bajod. Nekem nőként akkor volt ilyenem, mikor 8-9 hónapos terhes voltam és 82 kg-ra híztam. Szóval mikor kövér voltam, na...
2017. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen stílussal kíméld meg magadat Tőlünk,nőktől, nagyon kérlek!
2017. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Milyen gomba? Nem candida? mert akkor diétával el tudod múlasztani. Csinálj tesztet,olvass utána!

Amúgy én nem tudom, ezt el lehet kapni tőled?

2017. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
El lehet kapni, sajna tapasztalat. N
2017. nov. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Valahogy nem kerek nekem se ez a történet. Bőrgomba nem szokott 20 éven keresztül tartani. Ez nekem is volt párszor, mikor szex után nem tudtam megfürödni sosem. Akkor volt az nedves hely éjszakára, hiába törölgettem. Normális körülmények között ugyan miért lenne nedves? Azóta sosem volt ilyen bajom.
2017. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet életed nőjét hagytad valamikor veszni...

Nekem meg kivagdalták a combomból az élményfürdőben elkapott bőrbetegségem.

Ez mellett genetikailag örököltem valami kis kemény bőr pöttyöket (talpamon/kezemen).


Ha nem fertőző nincs min agyalni.


Modellkedek a bőrhibáim ellenére s voltak hosszú kapcsolataim.

2017. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!