Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló nők miért vannak általában felháborodva, ha "leszinglizik" őket?

Figyelt kérdés

Általában ki szokták kérni maguknak. Miért alakulhatott úgy, hogy ilyen negatív felhangja lett ennek a szónak? Hiszen az angol "single", vagyis "egyedülálló" magyarosított változatáról beszélünk. Alapjáraton tehát semmi sértő vagy bántó nincs benne, mégis a legtöbb egyedül lévő nő zokon veszi, ha ezt a címkét ráaggatják.


Szerintetek miért van ez? A hölgyeket is kérdezem, miért nem tudtatok az idők során ezzel a szóval megbarátkozni?



2017. okt. 20. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem a jelentése miatt zavar, hanem mert utálom, ha valaki nem tud választékosan, magyarul beszélni.
2017. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom ezzel. Ez nem egy címke, hanem egy aktuális állapot, sokkal többre értékelem az olyan nőket, akik nem egyik kapcsolatból rohannak a másikba, hanem jól érzik magukat egyedül is és megválogatják, kivel jönnek össze.
2017. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Mert sokan úgy gondolják, hogy a szingliség egy önként választott életstílus, és nem egy állapot. Ezért nem szeretnének azonosulni vele.
2017. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a "szingliség" már egy életstílus, nem egy rövid, átmeneti állapot
2017. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vihar egy kanál vízben...
2017. okt. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert utálom magát a szót. "Egyedülálló" tudok lenni, "single" is, de nekem a "szingli" annyira irritáló szó... kb mint a "cukika"..
2017. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok felháborodva, szerintem ha zavar valakit, azt csak a magyarkodás miatt van.
2017. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!