Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondanátok példákat ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok példákat ismerkedési szituációkra? ( Lent )

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok amikor a férfi egy számára ismeretlen novel társalog. Ugye ilyenkor az első pár mondatot érdemes mindig az adott szituacioval kezdeni, pl távolsági busz, a férfi udvariasan mondja a nőnek, hogy " adjad csak a borondod " ( mikor rakjatok be a csomagtartóba ) majd megkérdezi hogy hova utazol ( hogy milyen mélyre rakja be a bőröndöt ) stb. Szóval ilyen hétköznapi helyzetekre gondolok, boltban, bevásárlóközpontban, egyetemen bárhol, a lényeg, hogy az első pár mondat természetes, spontán legyen, illetve jó kép alakuljon ki a férfiról. ( Jó persze, ha készülsz rá , akkor már nem spontán, de a lényeg, hogy jobban észrevegyem ezeket az alkalmakat, lehetőségeket )


Ferfiak, nők, tudtok hasonló példákat mondani? Ismerkedtetek ti már így / ismertek már meg titeket így ?


2017. okt. 20. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyik exem így ismertem meg. Elég pici vagyok és bénáztam a kiboltban, nem értem el a tejet. Levette, kezembe adta és beszólt valami vicceset, hogy azért nem nőttem nagyobbra, mert a jóból nem adnak sokat 😁 2 nagyon szép évünk volt együtt.
2017. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!