Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, találkoztatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, találkoztatok már számotokra igazán csúnya nővel? Milyen külső jegyei voltak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Zsíros haj, kövér test, ormótlan szemüveg, semmi smink, ódivatú ruhák, kissé elálló fogak, görnyedt testtartás. Szóval ja találkoztam már igazán csúnya nővel.
2017. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom elmondani... zsíros haj, ápolatlan bőr, meg úgy az egész arcberendezése nem volt szép.


De nem ez volt a legnagyobb baj vele, hanem az, hogy nagyon bunkó is volt mellé.

2017. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Persze. + 40kg felesleg, ronda, hiányos fogsór, szénakazal " frizura ", random divatjamúlt ruházat stb.
2017. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Büdös, zsíros haj, ápolatlan fog, tájszólás, de belülről is ilyen volt, nem hallgatta meg mások véleményét, mindenkibe belekötött..
2017. okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, a legrondább, akit valaha láttam, én saját magam vagyok. Kicsi, vékony, furán ívelt ajkak, nagy, görbe orr, szögletes, aszimmetrikus arc, nagy fülek (bár a vékony szálú, kezelhetetlen hajam eltakarja), mikiegér homlok, kicsi "lefelé forduló" szomorú szemek lógó szemhéjjal, sok szeplő.

Aránytalan testalkat, csontos vállak és széles csípő, túl vékony derék, csúnya formájú vádli és vastag boka, nulla mell.

2017. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Hogy lehet egy derék TÚL vékony?

Én örülnék, ha 40 centis átmérőt össze tudnék neki hozni, de ennek duplájához közelebb vagyok.

Tuti nem te vagy a legcsúnyább, hanem én. Hogy én is írjak paramétereket: semmilyen, jellegtelen haj (de legalább hosszú! :"D), kerek hörcsögarc, gonosz szemek, vékony száj, alacsony homlok, poci.


22/N

2017. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!