Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem merek kezdeményezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem merek kezdeményezni a lányoknál akkor nekem soha sem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Sajnos nálam ez ilyen fóbiává alakult ki, nagyon félek a visszautasítástól. Magamat visszataszító embernek tartom annak ellenére,hogy már sokan megdicsértek,hogy milyen helyes vagyok. Igazság szerint nincsen tapasztalatom a lányokkal való beszélgetésről mert nem igazán beszélgettem velük. Ők nem keresték az én társaságomat és én sem az övékét. Nagyon félénk,visszahúzódó és sajnálatos módon a szavak embere sem vagyok. Személyesen de még interneten keresztül sem megy az ismerkedés. És tudomásom szerint nem tetszettem 19 év alatt egy csajnak sem:(

2017. okt. 20. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagy rá az esély hogy nem lesz.
2017. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ismerek egy srácot,nála kezdeményezett egy lány,végül összejöttek,vald be hogy nemnézel ki jól
2017. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondom hogy soha, de hamarabb lenne barátnőd ha kezedbe vennéd az irányítást.
2017. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatos kérdést én is írtam már ki de nekem sem jött semmi jobb tanács azon kívül, hogy legyek bátor és merjek kezdeményezni. Na már most félünk a lányoktól ez nem igazán kivitelezhető úgyhogy marad a várakozás, nálam legalábbis. Majd egyszer egy lány felszed vagy kezdeményez ha akar valamit.
2017. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen minimális rá az esély. Kb. mint a lottó ötösre.
2017. okt. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor inkább beletörődöm és elfogadom, hogy nekem soha sem lesz senkim sem.
2017. okt. 22. 13:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon lesz, hogy lenne? A nők nem mennek oda hozzád, nem kérik el a számodat, stb. Talán egy társaságban vagytok, és sokat beszélgettek. Ha eljön az idő, meg fogod tenni.

2-es, én nagyon jól nézek ki, még sincs semmi esélyem, ez önmagában nem ér semmit, ha nem beszélsz a nőkkel, sőt, akkor is jól kell beszélni, magabiztosnak kell lenni. Kérdező, ha nem tetszettél igazán senkinek, akkor biztosan nem vagy helyes. De akkor nagyon rondának kéne lenned.

2017. okt. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vagy ha tetszettem is akkor úgysem vettem észre mert hülye vagyok a nőkhöz. De nem is igazán érdekel. Beletörődöm az egészbe de az biztos, hogy én nem ismerkedem senkivel sem.
2017. okt. 23. 10:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert a csajok vagy gyávák, vagy lusták, vagy mindkettő.

Az egyenlőség meg csak a jogokig terjed, a feladatokig nem ;)

2017. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es neked sincs barátnőd?...
2018. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!