Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme van annak hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak hogy ha egy férfi leakarja rombolni egy nő önbizalmát internetes ismerkedés közben?

Figyelt kérdés
Egy férfi azt írja nekem, hogy én nem érhetek fel az exéhez, mert én csendesebb típusú ember vagyok, és aki olyan mint az exe bármikor feltudnak szedni egy pasit.
2017. okt. 20. 21:24
 1/8 Heart of Darkness ***** válasza:
97%
Ezek után te még képes vagy ezzel a férfival ismerkedni? Annyi az értelme, hogy egy paraszt.
2017. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Elhiszed, hogy nem kellesz senkinek, bepánikolsz, és gyorsan megragadod az alkalmat. Vagy a fene tudja...
2017. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne levelezgess suttyókkal. Van egy csomó értelmes is. 30n
2017. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
:(( Valamiért megakar sérteni...
2017. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi manipuláció 101.

Elhiszed, hogy egy rakás sz@r vagy, ezért a végén még hálás is leszel neki, hogy ő hajlandó hozzád lealacsonyodni, és hosszú idomítás után eléri, hogy meg se forduljon a fejedben, hogy elhagyod, bármekkora s...ggfej is legyen. Hiszen ha ő nem szeret, akkor ugye ki fog...

Ha úgy döntesz, hogy megfogadod egy ranadom netes idegen tanácsát, akkor a lehető leggyorsabban szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert ha egyszer belekerülsz egy érzelmi manipulátor hálójába, akkor csak nagyon nehezen tudsz kikeveredni onnan, és nem kizárt, hogy az önbecslésed egy életre megsínyli a dolgot.

2017. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Értelme annyi van, hogy legalább felismerheted benne a görényfajtát, aki csak lehúzni tud, pontosan azért, mert önmaga egy kis puha p@cs.

Felejtős!

2017. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem próbálta így lenyomni egy srác a neten az önbizalmam, gondolom valami pua oldalon olvasta, hogy így majd biztos futni fogo utána, ha paraszt.

Nem is vettem komolyan, aztán mire összeszedte a batorságát, hogy elhívjon, már randiztam egy kedves, udvarias, normális sráccal, aki azóta a párom lett :)

2017. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

az önbizalom leépítés teljesen más tészta.

ami veled történt az egy kinyilvánítás.

kinyilvánítja,hogy ő egy bunkó paraszt és te még így is beszélgetsz vele,ki tudja miért,mert magányos vagy.

egy hatalomfitogtatás.


olyasmi mint orbánnál a stadionépítés.

teljes mértékben provokáció.

az az üzenete,hogy tudom ki vagytok miatta,de semmit sem tehettek ellene,mert csak a nyugdíjasok mennek el szavazni,őket meg kilóra megveszem,úgyhogy azt csinálok amit akarok.

2017. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!