Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti is éreztek néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is éreztek néha magányt?

Figyelt kérdés

Ha egy lány csak egy kis időre is egyedül marad egy szórakozóhelyen, regisztrál egy társkeresőre, vagy csak egyszerűen felfedi a nemét itt egy hozzászólás után, rögtön megrohamozzák az ismerkedni próbáló férfiak. Így hogy szinte azonnal megismerhet új barátokat/udvarlókat, fogja valaha is érezni hogy mi az az igazi magány?


Ti már voltatok igazán magányosak?


23F



2017. okt. 21. 00:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem voltam, mivel udvarlok hijan is remekul erzem magamat es ha epp szingli vagyok es nincs konkret kiszemeltem, akkor orulok, ha mindenki beken hagy. Tarskeresore nem regisztraltam soha, szorakozohelyre csak parkapcsolatban a parommal jarok. Itt meg szimplan figyelmen kivul hagyom a nyomulokat.
2017. okt. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
A lányoknak kb. 20-30%-a szokott magányos lenni. A férfiaknak 40-60%.
2017. okt. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Úgy érzem, hogy valahogy egyre veszélyesebbek kezdenek lenni a tévképzeteitek a női létről.

Attól nem lesz senkinek sem színesebb az élete, hogy esetleg van körülötte néhány ember, aki hajlandó lenne vele d.gni (megjegyzendő, hogy az esetek nagy részében ezek olyanok, akikkel emberileg semmi közös nincs bennünk - sokszor még egy rohadt adatlapot is képtelenek elolvasni, hogy legalább a profilképen kívül fogalmuk legyen róla, hogy ki is vagy - és pusztán azért akarnak kapcsolatot, hogy ne legyenek magányosak)

Nem lennél te sem kevésbé magányosabb, ha pár nő figyelmet színlelne neked pusztán azért, hogy később kapjon valami viszonzást - ha meg nem kap, akkor ugye csak lelki szemetesláda volt, akit fölöslegesen traktáltak hülyeségekkel.

Magány az, amikor nincsen családod, akikre kérdés nélkül támaszkodhatsz, akik elfogadnak, bármin menj is keresztül.

Magány az, amikor nincsenek barátaid, akikkel megoszthatnád a gondolataidat, akikkel mindig öröm időt tölteni.

Magány az, amikor senkit sem érdekel különösebben az életed.

Nem tudod, hogy mi a magány, ha van szerető családod, VAGY barátaid, akikben bízhatsz. A szerelem extra, arról meg nem is beszélve, hogy amire te gondolsz (a figyelmüket különböző extrákért osztogató férfiak) messze vannak az igaz szerelemtől.

Szóval igen, a nők is lehetnek magányosak, hú-de-meglepő...


Arról meg ne is beszéljünk, hogy baromság, hogy minden egyes nőnek jut a hét minden napjára egy udvarló.

2017. okt. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Én magányos vagyok. Nem azért mert nincs társaságom, hanem mert ezek nem valódiak. Mindet érdek vezérli...

Társas magány... Persze hamar lezárom ezeket a kapcsolatokat, nem okoz fájdalmat, mert nem is volt kapcsolat, csak az a tudat, hogy megint elvesztegettem időt olyan emberekre akik meg sem érdemelték.

Szóval a nők is ismerik a magányt, sőt.

2017. okt. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

Érdekes dolog ez. Én is azt hittem, hogy a párkapcsolat mindenkinek alapvető szükséglet, de úgy tűnik hogy nem. A feministák azt mondják, hogy a nő olyan férfi nélkül, mint a hal bicikli nélkül. Sokáig azt gondoltam erről, hogy csak egy polgárpukkasztó (férfipukkasztó) mondás, de egyre inkább úgy tűnik a különböző kommentek alapján, hogy igaz.

"Attól nem lesz senkinek sem színesebb az élete, hogy esetleg van körülötte néhány ember, aki hajlandó lenne vele d.gni " Én meg úgy gondolom, hogy igenis színesebb lesz, mégpedig sokkal. Ezt a fajta intimitást nem pótolja sem a család, sem a barátok, munkatársak. Legalábbis nekem. Mégis, az itteni hozzászólóknak ez úgy látszik nem hiányzik. El vannak mint a befőtt. Nekem ez nagyon furcsa.

2017. okt. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
85%

#5! Abszolút igazat adok. Lehetnek (sőt kellenek is) barátok, családtagok, kollégák körülöttünk, de ők az intimitást nem pótolhatják.


Úgyhogy a válasz igen, a lányok/nők is sokszor magányosak.

2017. okt. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem értettétek amit a hozzászóló írt. Nem egy harmonikus párkapcsolatot jellemezett azzal, hogy legyen valaki aki dugni is hajlandó vele, hanem arra a tényre világított rá, hogy attól, hogy 10 férfi dugna vele, még nem lesz egy nő kevésbé magányos.

Párkapcsolatot, pláne jól működő, harmonikus párkapcsolatot ugyanolyan nehéz találni mindkét nemnek. Az, hogy a fiatal nőknél esetleg többen állnak sorba kósza szexért, nem tesz hozzá semmit az életükhöz.

2017. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%

"Érdekes dolog ez. Én is azt hittem, hogy a párkapcsolat mindenkinek alapvető szükséglet, de úgy tűnik hogy nem"



jól hitted. csak tagadják maguk előtt is, h nem.

2017. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%

"Abszolút igazat adok. Lehetnek (sőt kellenek is) barátok, családtagok, kollégák körülöttünk, de ők az intimitást nem pótolhatják"



végre valaki, aki nem önámító !

2017. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy voltam. Egy testvérem van, és annyi. Barátok nekem mondjuk jobban hiányoznak, mint egy párkapcsolat, mert azzal együtt kéne lakni, az meg nagyon nem hiányzik.
2017. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!