Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csendes, félénk, zárkózott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, félénk, zárkózott lányokkal általánosságban hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ilyen lányt keresek páromnak.Igazából ez azzal kezdődött hogy haverom tanácsára elkezdtem randizni egy volt osztálytársnőmmel,alapvetően jól elvoltunk,de ő elég bulizós,kissé iszákos és hát párkapcsolatok terén elég megbízhatatlan.A legutóbbi randin elsorolta hogy hány tartalék pasija van,így vele már nem is találkozom.Ezek után rájöttem hogy hozzám egy csendes,félénk,zárkózott lány illene,aki kicsit elő hozná a gondoskodó,védő énemet.A problémám hogy sehol nem találkozom ilyen lánnyal,pedig nyitott szemmel járok,mégis hol találhatnék ilyen lányt ? Az adminokat kérném hogy kérdést ne töröljék ugyanis szerintem nem sért szabályt,és teljesen jogosan szereppel a társkeresési problémáknál.
2017. okt. 21. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Neten. De az ilyeneket nagyon hamar elkapkodják, mert csajok közül ez a főnyeremény.
2017. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Se a félénkség, se a visszahúzódóság nem pozitív tulajdonság. Ismerkedni meg nem fogsz tudni ilyen lánnyal, mert túl félénkek hozzá, hogy kimutassák ha tetszel nekik.

Attól, hogy valaki nyitott, szociális még nem biztos, hogy egy bulizós ribike.

2017. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Én neten találtam ilyet. Viszont 1-2 év alatt, miután annyiszór mondtam neki, hogy milyen szép és értékes végül sikerült elhinnie, és rájött, hogy hatalmas sikere tud lenni a fiukánl, így ő is partyállat lett...szóval ha találsz ilyet, csak óvatosan, hogy az is maradjon. Bár társkeresőkön többnyire csak egót növelő csajok vannak.
2017. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neten ha találsz is ilyen lányt, több okból nem fogja megadni az elérhetőségét.

Vagy mert csalódott, és becsapták, pl. kamu profillal.

Vagy mert alapból bizalmatlan, és azt gondolja, hogy bárki ülhet a számitógép mögött, és lehet nem is férfival, hanem nővel chatelt, csak férfinak adta ki magát.


Én inkább boltokat ajánlok. Itt könnyebben tudsz barátkozni ilyen lánnyal, mert a félős, csendes, visszahúzódó lányok ide biztos járnak többször.


Van aki fülivel a fülében, ki hogy.


De kedves kérdező, azt tudnod kell, hogy az ilyen csendes, visszahúzódó lányokkal először barátkoznod kell.


Van aki megijed, ha randira hívják. Inkább csak cimbizz össze vele utána alakul szépen lassan kapcsolattá.



Tudod aki visszahúzódó, és mondjuk tetszenél is neki, lehet visszautasít első körbe, mert fél, vagy elmenekül android módjára, mert izgul.

Az ilyen lányokhoz érzék kell, hogy ráérezz, hogy közelítheted meg, és hogy barátkozhatsz vele.


Olyanok, mint a félénk vad pacik a vadonban.

2017. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy lehet azért is visszautasíthat első körbe, mert nagyon csúnyát csalódott, és fél, hogy már nem tudnák elfogadni ezekkel a tapasztalatokkal.

Ilyen helyzetbe, úgy tudsz ezen a gátláson oldani, ha mondod neki, hogy barátkozzatok és bebizonyítod neki, hogy megbízhat benned, hogy te őt el tudod fogadni úgy ahogy van, és nem akarod megváltoztatni.

2017. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!