Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érzek szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek szexuális vonzalmat a rendes pasik iránt?

Figyelt kérdés
Ha megismerkedek egy sráccal, aki ugyan tetszik külsőre, de nagyon “jófiús”, a tenyerén hordoz, kedves velem, elvisz sokfelé, tehát olyan, amilyenről egy lány csak álmodhatna...akkor nem indul be a kémia. Nem kívánom vele igazán a szexet, inkább barátként tudnám kezelni :( De ez olyan rossz, mert rosszfiúkkal meg nem jönnék össze, mégis tőlük indulok be igazán. Hogyan változtathatnék ezen?

2017. okt. 22. 10:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Önismerettel. Ha agyilag felnősz kicsit.
2017. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Vagy lehet csak az elején nincs meg annyira a kémia, de ha adok neki időt és beleszeretek, akkor jön majd az is?
2017. okt. 22. 10:10
 3/38 anonim ***** válasza:
24%

Szar vagy!

Nőj fel!

2017. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
48%
3-4 RANDI. Ha addig nem jön, ne kínozd a srácot.
2017. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
34%
Milyen kár, hogy a te fajtád is képes szaporodni...
2017. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
0%
Ezt neked kell tudni eldönteni hogy arra van szükséged hogy kihasználjanak es ugy kezeljenek mint egy utolso sarkit vagy ugy hogy megfelelő minőségű eleted legyen megfelelő háttérrel! Ha ezt nem tudod eldönteni súlyos önértékelési problémád van, illetve mivel ez felnőtt kategória feltételezem 18 elmúltál! Tehat ideje lenne felnőni es eldönteni mit vársz az élettől!
2017. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Én se nem jo se nem rossz vagyok tudtommal 24f
2017. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni? A szexuális vonzalmat nem tudom tudatosan beindítani, ez nem rajtam múlik. Akkor miért kell olyan dologért beszólni, amiről nem én tehetek? :D Pfu, inkább ki se írtam volna, ezek aztán segítő szándékú kommentek, szűzfiúk.
2017. okt. 22. 10:15
 9/38 AchromaticSmarties ***** válasza:
24%
A rossz fiú az ilyen szakmunkásból kibukott, drogos, balhés, kapanyél kiáll a szájából gyerekeket jelenti? :D
2017. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
#9 dehogyis. Aluliskolázottakkal és drogosokkal szóba sem állok, de még dohányosokkal sem. A rosszfiú nálam azt jelenti, hogy nem rajong értem, megvan a saját élete is, úgymond meg kell hóditani kicsit. De ettől még ugyanúgy tanult, értelmes emberre gondolok.
2017. okt. 22. 10:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!