Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasított el a csaj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasított el a csaj a magasságom miatt?

Figyelt kérdés
23 vagyok 170 cm és néhány napja ismerkedtem egy 157 centi körüli csajjal. Hosszasan beszélgettünk és még mielőtt lett volna lehetőségem elhívni egy elegáns vacsorára, spontán bevágta a következő szöveget: "Szeretném leszögezni, hogy nagyon jófej és kedves srác vagy, de én nem szeretnék veled semmilyen komolyabb kapcsolatot. Ezt csak azért említem, mert úgy érzem a beszélgetésünk átlépett egy bizonyos pontot. Nekem a magasabb srácok jönnek be és remélem nem haragszol, hogy ezt így elmondtam." Szinte belém ivódott ez a szöveg, ami nem meglepő, hiszen elég ritkán van lehetőségem idáig eljutni az ismerkedős szakaszban és amúgy is olyan egyedi "kiscsajos" hangja volt, hogy mostanáig a fülemben visszhangzik ez a szöveg. Viszont nem értettem ezen problémáját, hiszen így is van köztünk 15 cm különbség (mindig is az alacsony csajoknál próbálkoztam), másrészt itt a gyk-n is többször írták nekem, hogy a 170 cm nem vészes, mert az átlagmagasság, legalábbis az átlag alja. Most komolyan mit kell még megtennem, hogy egy átlagos csaj igent mondjon nekem egy szimpla meginvitálásra? Amit én kezdeményeztem és azzal még csak több esélyem sem lett volna a szexre vagy komolyabb kapcsolatra. Komolyan, miért van az, hogy ennyire sikertelen vagyok, mikor arcra nem nézek ki rosszul?

2017. okt. 22. 14:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Ezért: "Nekem a magasabb srácok jönnek be és remélem nem haragszol, hogy ezt így elmondtam"
2017. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki ez nem jön be. De ezt el is mondta. Máskor az a baj, ha nem indokolnak.
2017. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy lány volt a sok közül, ő egy lány volt akinek a nálad magasabbak tetszenek. Ne vedd a szívedre, van akinél meg elég ha csak kicsit magasabb vagy nála vagy vele egymagas vagy. Nincs senki homlokára kiírva, hogy milyen emberek tetszenek neki.
2017. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz tovább, bizonyára van és lesz olyan, akinek a te magasságod a tökéletes.
2017. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

Párom 172 centi, úgyhogy én se értem, hogy ezzel mi a probléma, én pedig 159 centi vagyok. Szinte a magasságok is majdnem egyeznek.

Bocsi, de nem értem.

Lehet, hogy csak erre ráfogta, mert ez így könnyebb, mert nem merte kimondani neked, hogy valójában nem is kellettél neki.

De tényleg nem tudom. :(

2017. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez pszichológia, amiről egy 165 centis férfi barátom mesélt, hogy neki világ életében csak magasabb barátnői voltak. Azért mert az alacsonyabb nők jobban vágynak a biztonságérzetre, amit egy magas férfi mellett éreznek. De egy olyan nő aki alapvetően magas, az kevésbé elvileg.
2017. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Én még senkit nem utasítottam el a magassága miatt, de ettől függetlenül van akinek ez is szempont.Ha minden más vonzó benned, nálam ez lenne a legeslegutolsó probléma.

Majd a következő nő lehet nem fogja fontos szempontnak tartani a magasságot.

2017. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem lehet mit csinálni. Vannak férfiak, akiknek meg a nagyon vékony lányok tetszenek pl.
2017. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Fura ez. Èn 162 cm magas vagyok fèrfiként, baràtnőim közül mind magasabb volt. Szerintem nem a magasságod volt a gond, valami màs, csak nem mondta.
2017. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Köszönöm annak a parasztnak, aki leszavazta az 5. válaszomat.

Mi nem értékelhető volt benne?

2017. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!