Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a Google képkeresőjében a "couple" (angolul szerelmes pár a gyengébbek kedvéért) szót beírva egy olyan kép sem jelenik meg, amelyen a pasi alacsony lenne?

Figyelt kérdés

De most komolyan, próbáljátok ki! Látni fogjátok, hogy mindegyik képen legalább 180 magas pasi szerepel a barátnőjével készült idilli/romantikus képen.

Íme:

[link]

Ha a nőknek állítólag nem olyan fontos a pasi magassága (csak legyen tőlük picit magasabb), akkor mi az oka annak, hogy egyetlen olyan kép sincs, amin a pasi ne lenne a klasszikus értelemben idealizált magas. Ha egy képet is találtok, amelyen látható 175-nél alacsonyabb férfi, akkor jár az illetőnek a virtuális kalapemelés. Erre válaszoljatok légyszíves. Nemet és kort is kérek, köszi.



2017. okt. 22. 22:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

De, fontos a magassag.

2, azert atlagba a pasi magasabb a csajnal. Igy statusztikai teny, h kepkent is ezt fogod latni nagyobb esellyel.

De h te milyen komplexusos vagy, anyam :D

2017. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Szánalom a köbön!
2017. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Alacsony pasiknak sose lehet barátnőjük, ez tény.
2017. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezek a legnagyobb részt stock képek, és mindegyiken szinte tökéletes modellek szerepelnek. Az ilyen képeken mindennek ideálisnak kell lennie, amibe a klasszikus szemléletmód szerint az is beletartozik, hogy a férfi magasabb legyen, bármennyire is fáj ez neked.

27/F

2017. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

"...azert atlagba a pasi magasabb a csajnal"

"...klasszikus szemléletmód szerint az is beletartozik, hogy a férfi magasabb legyen"


Ez teljesen evidens, de ezek a pasik nem szimplán magasabbak az amúgy átlagos vagy alacsony csajoknál (165-170), ahogy a képeken is látszik, hanem konkrétan kivétel nélkül +180-as pasikról van szó. Én is tudnék ilyen romantikus képet készíttetni egy alacsony/pici csajjal ölelkezve (főleg, mivel jóképű vagyok szóval az egyik ideál ki lenne pipálva), de az itt látható alacsony csajok is colos palikkal vannak lencsevégre kapva. Most komolyan ennyire gáz, ha egy alacsony pasit egy átlag nővel ábrázolnak. Nekem szégyellnem kellene, hogy 170-re nőttem?

2017. okt. 22. 22:29
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Óránként fölteszel egy magasságos kérdést? Nem unod? Ettől magasabb leszel? Arra nem gondoltál, hogy a férfiak átlagmagassága több, mint a nőké?
2017. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#8: Ismételten hangsúlyozom, nem ezzel van a baj. Én is magasabb vagyok, mint egy átlag nő.
2017. okt. 22. 22:33
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szégyellned, viszont az olyan férfimodelleknél, ahol helyesség és a jó kiállás a lényeg (mondjuk pont egy ilyen páros fotózáson), az alapelvárások egyike a legalább 180-185 cm-es magasság, mivel ez adja ki az egyik legjobban a "daliás" testalkatot, ami fontos ezeken a képeken. Előfordulhat, hogy pl. egy 2 mêter fölötti is kihullana a castingon, mert ők meg sokszor aránytalanul nyurgák a képeken, ha nem "vastagítanak" magukon egy kis gyúrással.
2017. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Már bocsi, de te ennyire unatkozol??
2017. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Inkább a kérdésedet kéne törölni, mert semmi értelme.
2017. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!