Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen elvárásoknak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie egy felnőtt,30 éves férfinek manapság, hogy barátnője lehessen?

Figyelt kérdés
Csak őszintén!

2017. okt. 23. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Légy bunkó, gazdag!
2017. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Az ég világon semmilyennek! NE legyetek már hülyék. Ha nézel ki valahogy 30 éves férfiként, odamész egy 21 éves lányhoz és egyből elájul, mert idősebb pasi vagy. Mondom, ehhez kell egy alapvető sárm és magabiztosság de ennyi. Az ég világon semmi más nem kell.
2017. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem, valahol ott kezdödik, hogy nem azert akar elerni egy szükseges minimalszintet az altala fetett (vagy kommentekböl összeszedett) elvarasok teren, hogy majd attol lesz baratnöje.


De elarulom neked! Egy öszinte, kedves mosoly es egy elvarazsolt tekintet, amit a megfelelö szemely ebreszt fel benned... ennyi a minimal elvaras!


Minden mas mar egyentöl függ. Van, aki szeretne, hogy sajat egziztenciad legyen. Persze van, aki azert, hogy rajtad elösködjön, de van, akit az motival, hogy kepes vagy e helyt allni, megvalositani az almaidat, megküzdeni a kihivasokkal stb. Ne tekintsd ezeket elvarasoknak, inkabb preferenciaknak.


Inkabb azon gondolkozz el, hogy te mit varsz el az elettöl, hogyan szeretnel elni es mit vagy hajlando tenni erte? Ha boldogtalan vagy magaddal, eleve nincs meg az a kisugarzasod/ragyogasod, ami a legtöbb lany figyelmet felkelti. Ha ez megvan, akkor minden mas csak hab a tortan. Lehetsz egy szegeny festö, de, ha boldog vagy azzal, amit csinalsz es lelkesedessel teszed, akkor igy sem olyan nehez a megfelelö partnert talalni.

2017. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
az adott csajtól függ, akivel ismerkedik. Bocs ha újat mondtam.
2017. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kavalier!

El is hiszed, amit írsz?

2017. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki úgy viselkedik, mint a 2#, visszaél a fiatalabb naivitásával, az egy ölbizalomhiányos kis p.cs. Egy férfi nyílt lapokkal játszik, ezért nem is hajt sokkal fiatalabbra, mert az csak félreértené. Intelligens, talpraesett, vannak elvei, ambiciózus és ha hosszútávú kapcsolatban gondolkozik, akkor a későbbi tervei között szerepel a család vállalás is, ha megtalálja az ahhoz illő partnert.
2017. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél szűz
2017. okt. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na jó, látom már megint fáj az igazság a 25 éves vénasszonyoknak. :D

30 éves pasinak hol "sokkal" fiatalabb egy 21 éves lány a mai világban? Hát sehol-behol :D

2017. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38 vagyok, már a 25-28 éves lányoktól is azt kapom, hogy öreg vagyok (pedig nem nézek ki 38-nak csak mikor megtudják a pontos korom, akkor jön a gond), ne legyetek nevetségesek, 21 évessel nem is próbálkozom ezek után.
2017. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%

#5 el!

Igaz, jokepünek es sarmosnak mondanak, de amikor gyönyörü baratnömmel összejöttünk (lenyegeben ö kezdemenyezett), en meg a sokadik tiszteletkört futottam diakhitelböl, neki mar egy komoly, nagyon jol fizetö allasa volt. Be sem fejeztem tanulmanyaimat, de mig küzködtem, többnyire ö tartott el. Igaz, akkor meg csak közelitettem a 30 fele. De en egy pelda vagyok a sok közül. Szinte minden 30-as baratom parkapcsolatban el. Függetlenül attol, hogy milyen hatterrel, erennyel, külsövel rendelkezik. Aki magaval van többe-kevesbe kibekülve, az part is talal maganak. Es itt nem feltetlenül arra gondolok, hogy lejjebb kellene adni az igenyekböl (habar az is lehetne egy jogos kerdes, hogy a ferfiak miert ignoraljak a nem olyan vonzo külsövel rendelkezö nöket).


Eleve ostobasagnak tartom, amikor (nem fiziologiajukra vonatkozo temakban) "ferfiak" es "nök" jellemvonasait probaljak egy kalap ala venni! Föleg, ha valaki elmult 30!!! Talalkozhattal mar eleg emberrel, hogy felismerd, mennyire kükönbözöek vagyunk. Hiszen te is egyedi vagy (es kirivo eset, ha ennyire nehez szamodra az ismerkedes). A nök nem beszeltek össze, hogy miknek kell megfelelni egy ferfinak, hogy erdemes partner legyen.


De lebontom neked:

A mai vilagban nagyon könnyü a mozgas! Nagyon sok emberrel (növel, adott esetben) futhatsz össze. Igy nagy a valoszinüseg, hogy megtalald azt, akinek pont te jössz be. Hatranya ennek, hogy nagy a valasztas is. A szüresek neha tudatosan, de neha tudatt alatt törtennek. Ha irantad erdeklödik 3 nö, neked is kettöt vissza kell (igy illik!) utasitanod. Es azt fogod valasztani, aki neked tetszik a legjobbnak! Miert? Na ez mar az egyeni preferencia! Lehet mas a helyedben mashogyan valasztana.

2017. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!