Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok egyáltalán nem kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egyáltalán nem kezdeményeznétek egy ilyen fiúnál? 19/F

Figyelt kérdés
Igazság szerint nem merem megtenni az első lépést. Nagyon visszahúzódó,csendes és sajnos a szavak embere sem vagyok és mivel még soha sem beszélgettem a lányokkal így ezen a téren semmilyen tapasztalatom sincsen,hogy hogyan is kell ismerkedni. Egyszerűen annyira bamba vagyok a nőkhöz,hogy észre sem veszem ha tegyük fel szimpatikus lennék valakinek ( rám még soha sem mosolygott senki sem, ha egy lánnyal összepillantottunk akkor utána rögtön elkapta a tekintetét ). Azzal viszont tisztában vagyok,hogy nem várhatom el azt egy lánytól,hogy Ő kezdeményezzen nálam mert ennek nagyon kicsi az esélye. Így sajnos el kell fogadnom,hogy nekem soha sem lesz senkim sem.

2017. okt. 23. 21:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
"Még sohasem beszélgettem lányokkal" Anyuddal mizu van?
2017. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
27%

Na, megint jött estére egy rinyagép!


"mivel még soha sem beszélgettem a lányokkal"

Lány osztálytársaid se voltak? Lány haverjaid se voltak? Női rokonok?


Inkább előbb magadat fejleszd, foglalkozz önismerettel, mert egy töketlen visszahúzódó kisnyuszival senki se akar kezdeni.



"Így sajnos el kell fogadnom,hogy nekem soha sem lesz senkim sem."

Mert dög lusta vagy azért, hogy megváltozz, minden csak rajtad múlik, és nem ölbe tett kézzel kell várni, hogy a szádba repüljön a sült galamb minden erőbefektetés nélkül!

2017. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

# 3/3: Szia!


"Lány osztálytársaid se voltak? Lány haverjaid se voltak? Női rokonok? " A lány osztálytársaimmal nem szoktam beszélgetni,lány barátaim nem is voltak soha sem. A női rokonaimmal sem szoktam sokat beszélgetni. Esetleg egy-két mondatot.

2017. okt. 23. 21:20
 4/28 anonim ***** válasza:
87%

Tudod kérdező, a nők mindenre képesek amire a férfiak...

...ezt az egyet kivéve :D :D :D

2017. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
:)
2017. okt. 23. 21:27
 6/28 anonim ***** válasza:
7%
Nem kezdeményezek egy fiúnál sem :)
2017. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Akkor el kell fogadnom,hogy nekem soha sem lesz barátnőm. Egyszerűen nem tudom legyőzni a félelmemet. :(
2017. okt. 23. 21:37
 8/28 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kel....
2017. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
De úgy állok hozzá az egészhez,hogy mit is akarhatok én egy lánytól egy magamfajta szerencsétlen és ez nagyon meggátol az egészben.
2017. okt. 23. 21:43
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem fognak kezdeményezni, bár egyenjogúság van, de az csak akkor alkalmazandó, ha nekik könnyebb lesz tőle, amikor cselekcésről van szó, akkor ismét csak szegény, gyenge nők. Ne haragudjatok, ki kellett adnom a sikertelenség miatti frusztrációmat, de vezeklésként el is verem a kis farkamat korbáccsal. :(
2017. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!