Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez az új őrület, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új őrület, hogy a Magyarországon lévő külföldiek miatt nem jut nő a magyar férfiaknak?

Figyelt kérdés

Volt már annyi minden, pénz, jóképűség, stb...



De ez hogy az itt élő, tanuló vagy csak hétvégéző külföldiek miatt nem jut nő a magyar férfiaknak honnan jött?

Nem olyan régi szöveg még.



Most már ők lesznek az ellenség?


Akik ilyeneket képzelnek, legalább abba belegondoltak már, hogy vajon hány külföldi pasi van itt aki szóba jöhet a magyar lányoknak?

Illetve ebből hány él is itt, hogy tényleg "lefoglalja" a magyar lányokat?


Ennél még azok a lányok is többen vannak akik kivándoroltak pl. Ausztriába.


Egyébként pedig nálunk is élnek külföldi lányok, sőt sok magyar srác is él másik országban.



2017. okt. 25. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

van egy játék, amihez írtak egy addont. azt csinálja, hogyha meghalsz kirak a csetre valami hülye és/vagy vicces kifogást. "a kutyámnak kellett küldenie egy fontos emailt a gépemről", meg hasonló baromságok.


na valahogy ez a külföldiek lenyulják a magyar nőket is kb ugyan ez. mi az hogy lenyúlják? a nők valami döntésképtelen bábuk?! baromság. meg már régi szöveg...

2017. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Ez kb. annyira helytálló dolog mint ha azt mondanák, hogy ez is a Soros miatt van.
2017. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell az ilyesmit komolyan venni. Van néhány troll, aki minden ilyen témára rákap, itt-ott elejtenek egy-egy kérdést vagy posztot, a gyökerek meg felkapják, mert van még egy okuk, amivel indokolhatják a sikertelenségüket.
2017. okt. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Persze ez a migransok miatt van, azért jönnek hogy nősüljenek. Nekik ráadásul 4 feleség is lehet, szóval az migráncsonként 4 szép magyar nő. Tudod van egy S.Gy. nevű úriember, akinek elege lett a keresztényekből, s ő tervelte ki ennek fegyver nélküli megszűntetését.


Én az ilyen szövegeken soha nem tudom hogy sírjak vagy nevessek.

2017. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

Ez nem új dolog. Sajnos a nyugati ha idejön az ottani segíjjel is királyként élhet itt, előadhatja milyen menő volt a "fejlett nyugaton", ahonnan csak a szegény országok iránti szolidaritásból jött el. Instant nyert a magyarokkal szemben.


A szegényebb országbeli meg csak simán "egzotikus" meg elő tudják adni a sajnálat-kártyát, mert "olyan helyről jövök ahol *szipp szipp* a párduc megette a rokonaim, a NATO lebombázta a házam, de én akkor is kitartottam a legnagyobb elnyomás tengerében fuldokolva, de nem vagyok hős, csak volt egy álmom". Instant nyert.

2017. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Ahonnan ezek a férfiak eljönnek, ott akkor nőtöbblet van?
2017. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Akkor én kilógok a sorból, mert magyar lány vagyok és a párom is magyar fiú.

Zárójelben jegyezném meg, hogy sose jöttek be a külföldi pasik.

2017. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Lazy Lover ***** válasza:
10%
az 5 le írta a lényeget!!!
2017. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Ez néhány ideirogató önáltatása.
2017. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

# 5/9 Időpont ma 09:41


Tehát akkor mind a nyugati mind a keleti előnyben van?

A gazdagabb országokból jövő azért, a szegényebb országbeli meg amazért?

Csak a magyarok szívnak?


A többiek azt hiszem eltalálták a lényeget.

2017. okt. 25. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!