Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretkezés közben vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés közben vannak jelei annak hogy a pasi nem csak szexre akar?

Figyelt kérdés
Elsősorban pasik válaszát várom de nők is írhatnak. Honnan tudom meg hogy többet érez irántam? Ugyanis nem keres a randi óta, de a baráti társaságunktól kérdezősködik hogy szeretnék e többet tőle. Jó lenne vele átbeszélni a történteket, szerintetek írjak neki én?

2017. okt. 26. 08:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Elég beszarinak tűnik a srác,úgyhogy igen,jobb lesz ha kézbe veszed az ügyet.:)
2017. okt. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Hát fordítva inkább... szóval az a lényegesebb, hogy hogyan viszonyul hozzád, amikor éppen nem szex van, pl. a sima hétköznapokon... remélem érted. Beszélj vele a terveiről, mert vagy félénk, vagy tényleg csak a szex kell neki...
2017. okt. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Jajj de aranyos :)) jó pasinak tűnik. Vedd kézbe az irányítást szerintem belédzúgott.
2017. okt. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is nyugodtan írj neki, lehet csak fél ő írni :)
2017. okt. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Na, megint felnőtt kategória... K_rni tudnak, de megbeszélni nem. Grat.
2017. okt. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben? Semmi. Ha úgy érzed nagyon figyel rád, akkor is simán lehet, csak arra gyakorol, hogy ha majd valaki tényleg tetszik neki, akkor jó legyen. Ezt a szexen kívüli interakciókból kell leszűrni, de gondolom az nem nagyon volt, ha ilyet kérdezel.
2017. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves ez a dedoember? Xd
2017. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
38n 41f
2017. okt. 26. 10:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Óbebájos... :)
2017. okt. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És ha írnék neki mit írjak? Mondjuk voltam már úgy hogy randi után nem keresett a pasi, aztán amikor felhívtam azt mondta hogy várta hogy jelentkezzek mivel hogy a nő választ.Fiúk ez tényleg így van hogy visszajelzést vártok?
2017. okt. 26. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!