Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ismerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ismerek sok olyan férfit, akik rengeteg jó belső tulajdonsággal bírnak, mégis szüzek, mert alacsonyak, csúnyák, és hamar kopaszodnak?

Figyelt kérdés

Céltudatosak, piacképes szakmát végeztek, sok pénzt keresnek, önerőből építették fel az életüket, eszesek, stb.

A sablonos tulajdonságokat, pl. kedves, humoros, azokat nem is említem, mert azok valamilyen szinten bárkire igazak.


Miért van az, hogy az ilyen "álompasik" a rengeteg pozitív belső értékük ellenére, csak azért szüzek lassan már 30 éves korukra, mert előnytelen a külsejük?


(Csak azért kérdezem, mert sokan a pénzre fogják a sikertelenségüket)


2017. okt. 27. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Vagy azért, mert nem voltak külföldön. Ezt ne felejtsük ki!
2017. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mi számít alacsonynak nálad?

És mennyire kopaszodnak?

2017. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a menő végzettség cserébe juszt is csak minimum 8/10-es nő kell,de 10/10 alá is ímmel-ámmal adják.

Na meg azt se felejtsük el,hogy lehet,halál igénytelenek.Aki nem görcsöl rá előnytelenebb külsővel,hogy már pedig csak ilyen meg olyan pár kell,az talál is maga mellé valakit.

2017. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Az emberek nagy része 14-20 éves kora között veszíti el a szüzességét.


Azért ennyi idősen még biztos nem kopaszodott :)



Mellesleg sosem 1 tulajdonságon múlik. Én például alacsony sem vagyok, kopaszodni sem kopaszodom, nagyon jól is keresek, ami valamennyi IQ-t feltételez, és mégis évek óta egyedül vagyok.


Nem tudom, hogy mi a pontos ok, de biztos, hogy nem az, hogy 1db tulajdonságom hibádzik.

2017. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, npként ismerős nekem is ez a helyzet. Ezek a férfiak nagyon gátlásosak sajnos, annak ellenére, hogy sokszor csak pozitívakat mondtam neki, persze természetesen.
2017. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*végzettségért
2017. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tudatában lehetnek a csajozást erősen gátoló külsőbéli hiányosságaiknak, és a munkájukba temetkeznek. Ott legalább egy olyan világ várja őket, ahol sikerélmények sorát élhetik meg, a nőzés világában viszont valószínűleg komolyabban megismerkednének a "kudarc" szó fogalmával.
2017. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kén_ ***** válasza:
79%

Nagyon szépen hangzik, hogy a jók elnyerik a jutalmukat, a rosszak pedig amit megérdemelnek, csakhogy ez nem egy Disney mese Szimbával, meg az éneklő afrikai állatkórussal. Attól, hogy valaki eszes, kedves, satöbbi, még mindig ott van a pakliban, hogy nincs meg a szikra. Lehetnek olyan problémák is, amik a belsőjükből fakadnak. Nem kell, hogy tökéletes legyen egy ember, az bőven elég, ha annak az egynek lesz az, akivel kölcsönösen szimpatikusak egymásnak egy randin, és ahol ott a szikra.


A felsorolt negatív külső tulajdonságok pedig 90%-ban együttjárnak önértékelési gondokkal, illetve önbizalomhiánnyal, határozotlansággal. Plusz még mindig ott van, hogy ismeretlenül az ember a külső alapján ítél. Ez van, ez nem egy negatív dolog. Aki ezt nem képes megemészteni, arra szomorú évek várnak. ( S nem, ez nem azt jelenti, hogy "csak a külső számít", csupán azt, hogy számít egy mértékig.)

2017. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Ááááá! Ezek mind nem számítanak.


Céltudatos, piacképes szakma, sok pénz, eszes, kedves, humoros. NEM SZÁMÍT!

Alacsony, csúnya, hamar kopaszodik. NEM SZÁMÍT!


Ezekkel a tulajdonságokkal hogy állnak? Mert ezek számítanak: Tökös. Magabiztos. Önbizalommal teli. Jó dumás. Kezdeményező. Bátor. Tudja hogyan keltsen maga iránt a nőkben érdeklődést és vonzalmat.


Én meg ismerek olyan alacsony, 168 centis, csúnya fejű srácot, akiben itt a legutóbbiak megvannak és köszöni szépen jól megvan a nőkkel. Mi lenne ha nem az idióta kedvességet, testmagasságot céltudatosságot, humorosságot, sok pénzt néznétek, hanem AZOKAT AMIK A NŐKBEN VALÓBAN FELKELTIK AZ ÉRDEKLŐDÉST ÉS A VONZALMAT? Amiket itt felsoroltam egy bekezdéssel fentebb.

2017. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azok a nők, akiknek ezek a dolgok fontosak, nem érdemlik meg, hogy foglalkozzanak velük. :)
2017. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!