Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy biszexuális fiúval?

Figyelt kérdés

Többnyire azt látom, hogy az emberek előítéletesek a nem heterokkal szemben, emiatt szorongok és nehezen megy az ismerkedés. Nem tudom, mikor és hogyan lehetne ezt felvezetni egy lánynak és attól tartok, hogy rosszul fogadná. Nektek mi a véleményetek?


22/F



2017. okt. 29. 21:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Kezdem megszokni hogy ilyen a világ. Párként nehezen tudnám elképzelni magam vele. De mint ember nekem ugyanolyan mint bárki más.
2017. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
0%
Persze.Nem làtom miért ne.
2017. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Azért nem, mert biztos összejönne fiúkkal is, mivel ők is érdekli, és velem nem tudja pótolni őket.
2017. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Volt biszexuális párom. Elhagyott egy másik nőért. (ettől még ha úgy hozza a sors, a jövőben is összejönnék biszex pasival, ezt csak azért írtam mert sztereotípia hogy egy biszex megcsalja a párját egy másik neművel.)


22n/heteró

2017. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Lennének fenntartásaim. Nyilván a szexuális irányultságából adódóan vágyna arra, hogy férfival is szexeljen. Ezt én nyilván nem tudom neki megadni, tehát mindig ott lenne a kis háttérgondolat, hogy mi van ha...
2017. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Az en fium is az.
2017. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
20%

SOHA!!!!

Döntsd már el waze, fiú kell, e vagy lány! A búzákat többre tartom, már ne haragudj. Biszexnél nincs rosszabb. A kutya nem érdekel? Tök izgi. Szőrös, büdös. Na? .... Selejt vagy és undorító. Találd már ki hova tartozol te szerencsétlen.

2017. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

7-es:

Azt sem tudod miről beszélsz. Gondolom te is azt hiszed, hogy ez döntés kérdése. Ha el lehetne dönteni akkor hetero lennék mert sokkal könnyebb lenne, pontosan a magadfajták miatt. Nem is vagytok tudatában hogy ezzel a gondolkodással hány ember életét vágjátok tönkre

2017. okt. 29. 22:34
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
De, tudom miről beszélek! Nagyon fiatal lány koromban volt lánnyal kapcsolatom. Ha, nagyon akarnám fel tudnék izgulni egy másik nőre, de nem akarok. Ez döntés!! Jó verődést kívánok a továbbiakban te fazkalap.
2017. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

9.:

Akkor innen ez a sok indulat. Szerintem ez nem döntés hanem elnyomás, ezért kaptad fel a vizet. De hasonlókat neked is!

2017. okt. 29. 22:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!