Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyk-n mért kamuzzák azt a 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyk-n mért kamuzzák azt a 30 éves szüzeknek hogy ráérnek nőzni 90 évesen?

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 15:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Ezt álmodtad Vilmoska, senki nem mondott itt ilyet.
2017. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
normális ember már 12 évesen nőzik
2017. okt. 30. 15:47
 3/26 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom, az a kérdésed, hogy miért mondják azt, hogy nem ciki még 30 évesen is szűznek lenni...


Nos, vagy azért, mert maguk is azok, vagy pedig azért, mert nem akarják őket megbántani. Azért, ha egy 30 éves férfinak(?) nincs semmiféle tapasztalata - még egy lánynak sem fogta meg a kezét - az nagyon ciki.


Nem is értem, hogy ezek az emberek mivel töltötték azt a három évtizedet. Én régen egy rakás randit lezavartam, aztán volt, akivel lett valaki, volt, akivel nem. Igaz, a szüzességem később vesztettem el, de legalább én aktívan tettem érte, hogy összejöjjön. Ezért én még 30 éves sem vagyok, viszont már túl vagyok azon, amin ebben az életkorban minden értelmes pasasnak túl kellene lenni.

2017. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Mert aki 30 evesen szuz annak komoly gondok vannak vagy a fejeben vagy a kulsejevel, minek belerugni?
2017. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

második válaszolónak:


na,végre valaki nem játsza a hülyét meg köt bele a helyesirásba hanem válaszol normálisan

2017. okt. 30. 15:51
 6/26 A kérdező kommentje:

Mert aki 30 evesen szuz annak komoly gondok vannak vagy a fejeben vagy a kulsejevel, minek belerugni?


ismerek bo.lond gyereket,van nője,ismerek ragyást,van nője

2017. okt. 30. 15:52
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valójában 90 évesek és így nőznek, hogy 30 éves szűznek kamuzzák magukat.
2017. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

"ismerek bo.lond gyereket,van nője,ismerek ragyást,van nője"


Hat ezaz. Akkor milyen lehet akinek meg 30 evesen nem volt senkije?

2017. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

A Kérdezőnek igaza van.


Én is láttam olyan hapsikat nőkkel, akikről soha nem gondoltam volna, hogy összejönne nekik. Meglepő volt, de ez is bizonyítja, hogy nem mindig érdemes a látszat alapján ítélni.


(2. voltam).

2017. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Hat ezaz. Akkor milyen lehet akinek meg 30 evesen nem volt senkije?


vegyünk engem,nemtudok komunikálni ez épp elég

2017. okt. 30. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!