Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek fölöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek fölöttem álló lányhoz egyetemen?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép és vonzó csaj egyetemen a karon, akivel néha találkozom, ma majdnem egymás mellett ültünk (egy ember volt köztünk), és hát nagyon működik a kémia, legalábbis az én oldalamon. Az a baj hogy nem az én kategóriám, mert pénzesebb, népszerűbb és magabiztosabb mint én, na meg ugye jól is néz ki. Ennek ellenére néhány elcsípett tekintetből, hangsúlyból (pl. mikor megköszönte hogy elengedtem) mintha az jönne le nekem hogy kíváncsi lenne rám, ki tudja talán még adna is egy esélyt (úgy tudom single jelenleg). De az a baj hogy gőzöm nincs hogyan nyissak felé, egyrészt nincs is önbizalmam, felkészültségem egy ilyen kaliberű lányhoz, másrészt meg nem tudom mivel foghatnám meg vagy egyáltalán hogyan kezdeményezhetnék vele beszélgetést. Van ötletetek? 21F

2017. okt. 30. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Legyél pofátlanul magabiztos!
2017. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? :D
2017. okt. 30. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el ezt a kategória dolgot. Ugyanolyan csaj, mint bármelyik másik, ne ez alapján akarj kezdeni, hogy neki többet kell mutatnod, mert kicsit átlag feletti a kinézete.

Próbáld meg felkelteni az érdeklődését valami egyedivel. Beszélgess vele - ha nem ugyanazt tanuljátok, kérdezd meg mit tanul, ha tudod is. Kérdezd meg, milyen tapasztalatai vannak felsöbb évesként, majd fordítsd át személyesebbre pl. hobbi, szabadidő, és majd megy magától.

2017. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez probléma. Csak te tudod magadnak megszerezni, ha érdeklődik akkor nem hiszem hogy lehetetlen küldetés.
2017. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem a te kategóriád? Azért mert nem egyformák az anyagi körülményeitek, még egyáltalán nem biztos, hogy nincs esélyed. A magabiztosság meg rajtad múlik.
2017. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Haver, engedd már, hogy ő döntse el, hogy elég ó vagy e. Mutasd önmagad, érdeklődj, és nézd meg, hogy ő mit reagál.
2018. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig feletted áll, szóval lebeg? :D
2018. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!