Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon hülyén nézne ki ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülyén nézne ki ez a magasság különbség?

Figyelt kérdés
Én 175 cm magas pasi vagyok a lány meg 180 kb. Először is próbálkozzak nála? Van értelme? Ha meg összejön a lánnyal akkor nem néz ki annyira hülyén ez..
2017. okt. 31. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha téged nem zavar és nem fogsz emiatt folyton parázni, akkor hajrá. Engem nem érdekelne a helyedben.


Az, hogy a lányt zavarja-e, majd kiderül, de az mindenképp segít, ha te magad nem csinálsz ügyet belőle.


Az, hogy más mit gondol, szerintem nem fontos, egy gondolatot se pazarolj rá.

2017. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy néz ki? Ha összejön, és se őt, se téged nem zavar, akkor nem kell foglalkozni másokkal.

Azt még, hogy érdemes-e nála próbálkoznod, neked kell eldöntened. Ismeritek egymást? Jóban vagytok? Esetleg érzékelted, hogy érdekelődne irántad? Beszélgess vele, és minden kiderül, ha nem vagy teljesen analfabéta.

2017. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Kb. mint a régi viccben "Nagy az én bajom a feleségemmel..." "Miért?" "1 fejjel magasabb tőlem..." "Miért baj az?" "Hát, ha látnád azt a fejet..." (Műröhögés, műtaps, a művicchez).


Ükanyám és ükapám között kb.70 centi magasságkülönbség volt, igaz ükapám javára (210, 140 cm)

2017. okt. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minket nem zavar a javamra lévő 4 centi :)


28n

2017. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen kapcsolatban. Minket nem zavart, felnőtt értelmes emberként pedig nem érdekelt, hogy más szerint esetleg hülyén néz ki. -Egyébként valaki meg tudja indokolni, hogy miért nézne ki hülyén?
2017. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem járnék nálam alacsonyabb pasival.
2017. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán meg fogsz lepődni, de 20 éves kor fölött egy értelmes felnőtt embert nem 5 centi fogja zavarni (ha pedig mégis zavarja, akkor nem egy értelmes felnőtt emberrel van dolgunk). Nálunk szintén ekkora különbség lett volna a lány javára; úgy indultam a találkozásnak, hogy ha már megbeszéltük, akkor jófejségből elmegyek, de úgyse lesz belőle semmi, mert mindkettőnket frusztrálja majd, hogy alacsonyabb vagyok. A helyzet viszont az, hogy jobban zavarta az utcán szembejövőket, mint minket és a randin nagyszerűen éreztük magunkat. Aztán mondjuk nem lett a dologból semmi, de nem az egyébként fel se tűnő 5 centin múlott, hanem a merőben más életfilozófiánk miatt.


Egyébként egy jó barátomnak volt egy nagyszerű gondolata, amikor megosztottam vele a kételyeimet még randi előtt: "a lányokat zavarja, ha a srác alacsonyabb; a nőket nem".

2017. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!