Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz pasiként ismeritek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasiként ismeritek azt az érzést, amikor annyira jelentéktelenek vagytok, hogy a csajok észre sem vesznek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=DJVBsUX-zCM

Egy kommentelő linkelte be ezt a videót egy kérdésnél és az jutott eszembe, hogy én nemhogy annyira nem vagyok tényező egy nő szemében, hogy képes legyen szétverni a PS3-omat csak, hogy figyeljek végre rá, de még annyira sem vagyok életjeleket mutató entitás, hogy legalább az utcán vagy bárhol máshol egy milliszekundumig rám pillantanának. Komolyan mondom már annak is nagyon örülnék, ha mondjuk beszélgethetnék egy lánnyal (bármiről), de még a gyk-n is szarnak a fejemre (felteszek egy szimpla kérdést (nem ismerkedéssel kapcsolatban!) és soha többet nem ír vissza). Komolyan ez ezerszer rosszabb még a friendzone-nál is. Van köztetek olyan huszonéves fiú, aki hasonlóan éli a mindennapjait és abszolút nincsenek jelen az életében a nők? Mondhatnátok pár szót ezzel kapcsolatban, szívesen meghallgatnám.



2017. nov. 1. 09:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Azon esetleg nem gondolkoztál még, hogy valamit változtatni kellene? Könnyű várni a sültgalambot, aztán picsogni ha nem jön. De így semmivel nem lesz jobb.
2017. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy szűz is előfordulhat az ilyen hogy jelentéktelen vagy a nők szemében.
2017. nov. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, szűz vagy-e vagy sem. Nekem sokan visszírtak itt, és volt persze, aki nem. Próbálkozz tovább, lehetőleg ne csak itt!
2017. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#2: De nem szűzként legalább elmondhattam volna, hogy volt már olyan volumenű interakcióm egy csajjal, ami elvezetett a férfi-női kapcsolat legmagasabb szintjére a szexhez. És akkor elégedett is lennék, még ha utána sosem szólna hozzám egy lány sem. Így viszont egészen más a helyzet. Kis túlzással, de ha nem tudnám, hogy édesanyám és nővérem nő neműek, akkor azt gondolnám, hogy ők is férfiak, mert olyan szinten nincsen jelen az életemben az ellenkező nem.
2017. nov. 1. 09:37
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Miért bámulnának meg IDEGEN nők? Senki nem bámul idegeneket az utcán, sajnos nem is éppen a hosszú élet titka ez, nagyon sok az őrült.


Szerencse is kell a dologhoz, na ez az amire én nem számíthatok, szóval javítani kell az esélyt, élj jobban és kiegyensúlyozottabban, járj tornázni, halmozz pénzügyi tartalékot (nem rajoskodásra, hanem a saját közérzeted javítására, egész más úgy élni, hogy tudod hogy nem vagy bajban), fodrászat-fogászat, ha szükséges bőrgyógyászat, és fogyassz több szellemi táplálékot, művelődj. Színház, múzeum, a világirodalom klasszikusai, történelmi dokumentumfilmek (kivéve az ilyen idétlen ufós összeesküvések, illetve az amcsi önajnározó propagandák), tartsd karban a ruhatárad, szerezz be néhány (tényleg csak néhány) jobb darabot is, amiket szeretsz is viselni és jól is néznek ki.


Számomra is ez a terv-folyamat megy jelenleg. Ha más nem is, legalább magad jól fogod érezni közben. De legalábbis jobban, mintha csak károgsz.

2017. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Azért sztem az nem normális, hogy egy nő sem néz rá. Én se vagyok kifezetten egy Alpacino, de azért hébe-hóba rám tekintenek a lányok. Sétálok az utcán, minimum 1-2 csajon észre veszem, hogy megnézett, parkolok le az öreg Suzukimmal, akkor is van mikor megnéznek és biztosan nem a kocsi miatt.
2017. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

#6


Az nem lehet, hogy a kérdező csak simán nem veszi észre azokat akik megnézik őt? Mindenkit megnéznek páran, még engem is. Igaz csak a szolidabb, normálisabb nők, az önmagukkal eltelt "flegmah" plázacicák nem, de ennek nem tulajdonítok jelentőséget, kvázi "másik faj" vagyunk (a lehető legmesszebb állok a plázakandúroktól), amúgy sem lennénk jóban.


De ha nem nézne meg senki, az se érdekelne. Egy nő fog majd érdekelni e téren, akivel később többet is szeretnék. A többiek véleménye nem fontos.

2017. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szűz kisfiú, mégsem érdeklek senkit egy ideje, főleg, mióta önfejlesztéssel foglalkozom és már tudok nemet mondani. Ilyen ez a világ, érdekkapcsolatok... De már vallom, hogy nem magányos vagyok, az egyedüllét pedig nem olyan nyomasztó, ha így gondolsz rá. Gyakorlatilag korlátlan a szabadságod.
2017. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
Az viszont nem jó, ha a szexet gondolod a legmélyebb, legintenzívebb dolognak egy kapcsolatban. Érzelmileg közelebb lehet kerülni egy nőhöz, mint testileg. Volt már részem benne, hogy szex közben sem éreztem a bensőséges viszonyt. Régen rossz.
2017. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem van egy taktikám: amikor a városban a járdán sétálok, és nő/nők jönnek szembe, mindig megrpóbálom velük felvenni a szemkontaktust és mélyen a szemükbe nézek. Be lehet ám így gyűjteni sok kellemes pillantást, még igazi bombázóktól is, és a legjobb az egészben, hogy ezekbe te bármit beleképzelhetsz, akár azt is, hogy az adott nőnek bejöttél. Jól lehet így tesztelni őket, minden férfitársamnak javaslom, próbálja ki. Az a tapasztalatom, hogy nagyon sokan néznek vissza és a tekintetekből sokszor szinte olvasni lehet.
2017. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!