Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az, hogy egy 2 m-nél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy egy 2 m-nél magasabb férfi kb. ugyanolyan esélyekkel indul a nőknél, mint egy átlag alatti magasságú?

Figyelt kérdés

A nők alapvetően imádják a magas pasikat, ezt előszeretettel hangoztatják is mindig. Ha megkérdezzük őket, milyen számukra az ideális férfi - biztos megfigyeltétek már - mindig azzal indítanak, hogy "legyen magas". Ez az első szempont.


De egy bizonyos ponton(kb. 2 m felett) már felüti a fejét a túlzott magasság problémája. Amikor már nem férfiként, hanem aféle "csodabogárként" néznek az emberfiára, "szép, szép, de otthonra nem kéne" alapon. És a magas, colos nők is, mert ez már nekik is "too much".


Mit gondoltok erről, igaz lehet ez? Van esetleg itt 2 m feletti férfi? Ti mit tapasztaltatok ezügyben? Kelletek a nőknek, vonzódnak hozzátok vagy inkább az előbbi zsiráfos példa szokott jelentkezni?



2017. nov. 3. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez a nő ízlésétől függ.

Pl számomra a 185cm a max, mivel nagyon alacsony vagyok, viszont 170cm alatti srác már csak nagyon ritkán (1 ilyen magasságú srác tetszett eddig csak)

2017. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Arany középút? Amúgy a vonzalomban hátrányt élveznek a szélsőséges testmagasságok és testalkatok, de a szerelemben majdnem mindenki azonos esélyekkel indul, csak az alacsonyak többség elrontja kisebbségi komplexussal, Napóleon-szindrómával, állandó jellegű rettegéssel az alacsonysága miatt és az ezzel járó negatív hangulat és kisugárzás miatt.
2017. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sok magányos kosaras srác lenne. Pont, hogy nagy nőcsábászok általában (legalábbis akiket ismerek).
2017. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez hatalmas nagy hülyeség. Mint minden másban (pénz, pénisz, kocsi stb.) itt is a több/nagyobb-jobb elv érvényesül. Szerintem sincs sok magányos kosaras pasi. A csajoknak nincs olyan, hogy túl nagy, sem magasságban, sem péniszméretben, akárhogy is jönnek a polkorrekt hitegető véleményeikkel. Ha 190 magas pasikkal simán összejönnek 155 centis törpillák, akkor nem gondolom, hogy a 165-175 közötti csajok (mely intervallumba a nők manapság nagyrészt tartoznak) annyira ódzkodnának egy akár 210 centis pasitól. Egy magas pasi mindig kuriózum a nők szemében (főleg a sztereotípiájuk miatt, ami az átlagnál nagyobb péniszt övezi), de egy alacsony pasi semmi extrát és vonzalmat nem tud nyújtani.
2017. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalataim alapján pont az átlagosnál magasabb lányok nem szeretik annyira a magas férfiakat. Biztos a természet törekszik egyensúlyra, hogy ne születhessenek lóbäszó méretű gyerekeik, vagy nem tudom. :D
2017. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 ezt én is sok esetben észrevettem, de szerintem más oka van.
2017. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5, #6 Ha olvastatok már női társkeresős bemutatkozásokat - a 175-nél magasabb nők szinte mindig odaírnak ilyesmiket, hogy:


- szeretek a férfira felnézni, igen, fizikálisan is

- tisztelt férfiak, ugye látjátok az adatlapomban a magasságomat és remélem, tudjátok ez mit jelent

- kérem a tisztelt férfiakat, vegyék figyelembe, hogy elég magasra nőttem és azt is hozzáteszem, hogy szeretek magassarkúban járni

Stb...


Szóval a magas nők igénylik csak igazán, hogy a potenciális partnerük magas legyen, mivel sokkal szűkebb kör az, amiből válogatni tudnak.

2017. nov. 3. 13:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Jajj, hagyd már, hogy társkereső adatlapokon (de ezt egyébként szerintem itt) olvastál 2 vagy 3 ilyen kritériumot. A valósáh ezzel szemben egészen más. A magas nő ismerőseimn többségének éppenhogy vele egy magasságú vagy kicsivel magasabb vagy alacsonyabb párja van. Igaz egyikük sem társkeresőn szedte össze a barátját.

Felesleges itt igazolásokat gyűjteni, ha kimozdulsz és körülnézel akkor látni fogod a valóságot, hogy nincs ilyen szabály, hogy 175 centis nőnek csak 190 centis pasija lehet.

2017. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"tisztelt férfiak, ugye látjátok az adatlapomban a magasságomat és remélem, tudjátok ez mit jelent"


Ilyen fogalmazás után, hiába vagyok 188, nem szánnék időt az adott nőre, mert kis túlzással irritál ez a 16 évesekre jellemző stílus és mentalitás. Esküszöm 10 éve olvastam ilyen jellegű dumákat, az akkor velem egyidősektől, nehéz ezt középhuszas nőkkel elképzelni, tartok tőle, hogy más területeken is ilyen lenne.

2017. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
193 centi vagyok és ÉLŐBEN, azaz nem társkeresőn mindig a nálam jóval alacsonyabb lányoknál volt sikerem, a magasakkal eddig sosem.
2017. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!