Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet a félénkség vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a félénkség vonzó tulajdonság is a nők számára?

Figyelt kérdés

Persze, tudvalévő, hogy sok nő nem kezd ilyen pasival, számukra ez kizáró ok. Ugyanakkor sokan pedig kihívást keresnek egy férfiban, be akarják vetni a bennük rejtőző és kitörni készülő vadászösztönt, izgatja őket, hogy egy pasiból ki tudják-e hozni az állatot. A félénkség tehát sok nőt be is indít, csábításra ösztökél.


Igaz lehet ez? Vannak itt ilyen nők, akik belelátnak ebbe az alapvetően hátrányos tulajdonságba valami vadítót, szexiset? Esetleg van olyan, aki szimplán csak aranyosnak tartja ezt és pont ez tüzeli fel? Lehet a félénkség szexi?



2017. nov. 4. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jól látod a dolgot nagyon sok nő szereti egy ha pasi nagyon félénk, sok nőben benne van a anyai ösztön hiába mondják hogy én társat akarok Nem gyereket magamnak.... Ez csak kamu a nők szeretik ha egy pasi félénk
2017. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az tulzas hogy vonzo, viszont akik felnek az agressziv ferfiaktol, azoknak vonzo lehet. Egy ferfi vagy agressziv vagy felenk, a ketto kozott nagyon keves ember van.
2017. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy dominánsabb nőnek talán, aki szadizni akarná ezáltal a másikat.
2017. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom. Én nem találom ezt aranyosnak. Hátrányos helyzetnek tartom. Pszichológussal dolgoztam a szociális fóbiámon, nem azt vártam, hogy egy pasika majd jön és mindent elintéz nekem.


Hidd azt, hogy a nyomiság beindítja a nőket. Már kis elméletet is gyártottál magadnak.

2017. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet a félénkség szexi de még mennyire.A párom félénk alig mert megfogdosni intim helyeken kezdeményezni nálam látszik az arcán,hogyha valami olyan testrészemhez teszem a kezét akkor elpirul és élvezi de magától elég nehézkesen tapizz meg mivel előttem még nem volt normális kapcsolata és nem tudja,hogy kell bánni egy nővel.Nagyon szeretem benne amikor elpirul ha oda teszem a kezét a mellkasomra aztán pedig ott hagyja mivel egy kicsit mindig legyőz a félénkségéből.(:
2017. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos vannam nők akik szeretik a félénk pasikat. De az is biztos, hogy ez csak egy szűk réteg:)
2017. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A félénkség szívás, főleg, mert nem lehet rajta változtatni. Tudom, próbáltam, de nem tudtam kifordulni önmagamból.
2017. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!