Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érintett pasik! Ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érintett pasik! Ti mennyire vagytok képesek feldolgozni, hogy sosem lesz szép és csinos barátnőtök?

Figyelt kérdés
Mert én sehogy és borzasztó fájdalmas érzés, amikor az utcán látom az egymást faló magas, sportos, jóképű pasikat és formás, hamvas arcú, érzéki lányokat. Eközben meg azt kell konstatálnom, hogy nekem akkor lesz valaha is párkapcsolatom, ha durván kompromisszumot kötök, amivel meg természetesen sosem leszek boldog és a vágyaimat sem tudom kielégíteni. Nem meglepő, hogy 24 évesen ennek tudatában még mindig inkább a szüzesség mellett érvelek. Az a legrosszabb, hogy arcra még talán jóképű is vagyok, de elég alacsony a magasságom és ami a kisebb probléma, hogy nem vagyok valami nagydumás személyiség (mondjuk nem is lenne mire). De utóbbi főleg nem hat meg miközben azt látom, hogy manapság a fiatal csajok szedik fel a magas, sportos srácokat és azoknak gyakorlatilag meg sem kell szólalniuk, hogy hamvas pu***hoz jussanak. Nekem meg már az is kiváltság, ha valamelyikőjük rám néz egy tizedmásodpercre. Ti hogyan tudjátok a kudarcaitokat feldolgozni?

2017. nov. 4. 12:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
uh, a napi rinya. képzeld, mi lányok sem akarunk kompromisszumot kötni, és egy ilyen férfiatlan sírógéppel leállni:( plusz tudod a lányok nagyon hamar megérzik, ha valaki csak a pnát látja bennük, és mielőtt még oázásra nyitnád a szád lelépünk.
2017. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%
Keress szakembert ezt tultoltad elég rendesen
2017. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
31%
Elég nehezen. Azt viszont már megtanultam, hogy itt nem érdemes kérdést kiírni erről, mert az 1-2 megértő sorstársi választ leszámítva csak beléd rúgnak még egyet.
2017. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
52%
Vegyetek macskákat.
2017. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%
Sajnálom a macskát
2017. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
16%

Én nem dolgozom fel sehogy, mert nekem vannak. Bár a barátnő az túlzás, inkább megfizetem a társaságukat mert az álszent kapcsolatoknak nem vagyok a híve. Szerintem ez érthető, minden értelmes, érett hetero férfi így tenne ha megengedhetné magának.

Van egyébként kettő is, egyik sem lohol a nyakamba és nem untatnak a problémáikkal sem, viszont amikor használni akarom őket akkor egy telefon.

2017. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
73%

jezusom

talan ahelyett, hogy azon nyavalyogsz, hogy a tokeletesnek kinezo lanyt talalj magadnak nezz korul a tobbiek kozott is, mert akar akadhat kevesbe tokeletes lany is, akit erdekelhetsz

miutan persze abba hagyod ezt az undorito sirankozast

2017. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%
Látod, van, aki például álmodozik.
2017. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
28%
Ilyenkor könnyedén írnak pár rosszindulatú választ, mert ezekkel nagynak érzik magukat a kijelző mögött. De amikor nekik van bajuk akkor persze rossz, ha valaki szemét, lenéző velük.
2017. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%

Kérdés, hogy kinek mi a szép, csinos.


Egyébként meg az érett pasik nem rinyálnak úgy, mint te, hanem értelmesen viselkednek, ezért tudnak szerezni maguknak olyan nőt, akik nekik megfelel.


Ne kevered össze az érett pasikat magaddal.

2017. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!