Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi mondja, hogy hagyomá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi mondja, hogy hagyományos udvarlással nem mentek semmire a nőknél, de amióta lexarósan viselkednek velük, azóta a nők mennek utánuk. Igaz ez?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor lehet erről a jelenségről itt is olvasni, és valószínűleg ezek az életből merített példák. Sokan írják, mondják, hogy próbáltak kedvesen, romantikusan közeledni nőkhöz és ez semmilyen eredményt nem hozott - aztán megrázták magukat, stílust váltottak, bevették a lexarom-tablettát, és azóta sikert sikerre halmoznak a hölgyeknél.


A mai, modern nő szeret vadászni, biztos ez lehet ennek a dolognak az egyik oka. De ez azért mégis fura - ha nem törődsz egy nővel, közönyös vagy vele, akkor mégis hogy tudod magadra felhívni a figyelmet, és hogy tudsz vonzalmat ébreszteni benne? Vagy az lehet, amit egyes celebek is előszeretettel hangoztatnak: ma már a nők szedik fel a pasikat? Ide jutottunk?


Van ebben a fenti jelenségben valami, vannak itt férfiak, akiknél ez a "stratégia" bevált és pozitív változást hozott? Valóban hagyni kell a nőket vadászni, ez a siker kulcsa?



2017. nov. 4. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Kis korrekció: A mai modern nő szeret vadászni a gazdag, magas, izmos, intelligens alfa hímekre, mert csak őket tekintik férfinek.

Amit állítasz teljesen igaz, de csak akkor ha férfiszámba vesznek a nők, márpedig ahhoz az kell amiket leírtam.

2017. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem próbálod ki és meséled el a saját tapasztalataidat? Menj oda nőkhöz, legyél velük bunkó, lekezelő, vedd őket semmibe és várd az eredményt!
2017. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Lehet benne valami, mert nőként én is így működök. Ha egy pasit túl könnyen megkapok, pl egyből minden napra randit akarna szervezni, azonnal válaszol minden üzenetemre, mindig ráér, ha mondok egy időpontot...az túl sok. Ellenben mindig attól kezdek el érezni egy pasi iránt, ha van más dolga is, nem mindig csak én, ha nem nyomul túlzottan(de azért heti 2-3 tali legyen meg), ha kicsit titokzatos marad.
2017. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem, a nők ugyanúgy leszarnának a második esetben is. A többségük inkább élné le az egész életét egyedül, mint hogy maga tegyen egy kezdeményező lépést. Tisztelet a kivételnek, ugye :)
2017. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Itt sokkal inkább arról van szó, hogy amire rágörcsölsz, az sosem fog összejönni. Azoknak az embreknek (nemtől függetlenül), akik állandóan csak a párkapcsolatot hajszolják sosem fog ez összejönni. A "lesz.rom" stílussal viszont megszűnik ez a görcsösség, ez pedig az ember kisugárzásán nagyon meglátszik. Sokkal vonzóbb, mint egy görcsösen napi 100 nő után futkosó elkeseredett férfi.
2017. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Pont most zártam le az ismerkedést egy ilyen férfival. Kezdetben mérsékelten érdeklődött, és mikor rákaptam a dologra akkor elkezdett bunkó lenni. Nem válaszolt az üzenetekre csak ha újra írtam neki, nekem kellett találkozókat kezdeményezni és ha ráért akkor találkozhatunk, ha pedig neki kellett valami (értsd rájött a kangörcs) akkor keresett csak. Amúgy meg tiszteletlen volt, bunkó és le se szart. Elment a kedvem az egésztől, pedig az elején még láttam benne valamit. Amint váltott bunkóra, úgy lett számomra semmis. Amelyik nőnek van önbecsülése az ilyenkor lelép. És ha jó kapcsolatot akarsz, akkor nem olyan nőt keresel aki kapcarongyot csinál magából ha te bebunkózol és fut utánad, ha le sem szarod.
2017. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

6-os

Totál igazad van, a kulcsszó az önértékelés. Egyébként az alacsony önértékelésű nők sem a 40-es alacsony, kopasz, pocakos, igénytelen leszarós emberek után futnak.

2017. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem lexarni kell, hanem megtalálni a középutat a lexarás és a hősszerelmes lúzer között.
2017. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Van benne igazság, de ahhoz először fel kell rád figyelnie. Ha egyébként nem keltetted fel az érdeklődését, akkor hiába szarod le, azzal csak azt éred el, hogy ő is le fog szarni téged.
2017. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tökéletesen működik.


Nem leszarom bunkónak kell lenni, hanem egyéniségnek saját élettel. Nem szabad futni a nők után, hanem magabiztosan meghódítani őket...de nem kiszolgálva.


Szerintem ott az igazság amit valaki írt. Soha nem szabad azonnal minden másodoercben válaszolni és túlkedvesen vagy túlnyálasan nyomulni.

Ha mondasz valamit annak legyen hatása és tisztelete is. Keveset bókolj, de az legyen olyan, hogy utána bugyit cseréljen.

2018. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!