Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőktől már többször hallottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől már többször hallottam ezt, hogy "a pasi úgy nézett a szemembe, hogy a tekintete a lelkemig hatolt". Mit takar ez?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Amikor elcseppen ott lenn a kis édes és tiszta lucsok a bugyi.
2017. nov. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Azt takarja, hogy a férfi jól nézett ki és jó eséllyel mindezek tetejében olyasvalaki benyomását keltette, akinek a zsebei is tele vannak.
2017. nov. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Hát ezt elég nehéz magyarázni. Igazából ezt látni kellene. Nem tudom láttál-e már igazán szerelmes, egymást lelkét szerető embereket. Na ahogy ők néznek egymásra, ez azt jelenti. Jobban nem tudom leírni. Számomra ez azt jelenti, hogy igaán szerelmesen néz a szemembe, és nem csak annyit lát belőlem, hogy jól nézek ki vagy ilyesmi. Meg persze engem is megérint ahogy a szemembe néz, én is többet látok belőle, mint a külső dolgok.
2017. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
A GYK-s logikai alapján a férfinek BMW-je volt és igazéból ennyi.
2017. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy pillanatnyi érzés. Szerintem ez nem garantál 100%-os "elkötelezettséget". Ezután még simán el szokott hangzani, hogy nem érez szikrát...


Inkább megdobban a szíve, de ettől még lehet, hogy nem tudna egy életet leélni az illetővel, csak épp akkor jó benyomást keltett.

2017. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Vannak ilyen tekintetek. Nekem meg a pasik mondják, hogy szexin tudok nézni, meg olyan kis tüzesen... Fogalmam sincs milyen az, ez csak az átlagos arcom bsszus.:D

Mondjuk már sokszor megjegyezték, hogy olyan cicás szemeim vannak formára. Talán az adja a varázst, nem tudom.


Amúgy sokszor látszik az értelem az ember szemén. Én is ezer közül kiszúrom, ha valaki direkt, tudatosan néz valahova, nem csak odatévedt a tekintete. Azt is érzem, ha valaki érdeklődéssel néz rám, nem "csak úgy" figyel. A jégkék szemektől meg a hideg futkos a hátamon, annyira gyönyörűen tiszta számomra. Kinek mi.

2017. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy megnézett,hogy egyszerre dobbant meg a szívem és volt orgazmusom kb.
2017. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi koze a nedvesedeshez. Inkabb kicsit olyan, mintha beled latna. Ferfinel sose tapasztaltam.
2017. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam azt jelenti, hogy ahogy rám néz, azt érzem azonnal át akarok ölelni, hozzá bújni, csak úgy a karjaiban lenni.
2021. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!