Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikortól számít valaki vénszűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít valaki vénszűznek? Egy ilyen ember elveszítheti még szerelemből?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
2%

Férfi 20.

Nő 16.

2017. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%

Férfi 16

Nő 13

2017. nov. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki akkor "veszíti el" amikor akarja vagy elég érettnek érzi magát hozzá.
2017. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező!


Erre nincs objektív mérce.


Minél "vénebb" valaki, annál inkább javasolnám neki, h szerelemből veszítse el. (Igazából a fiatalabbaknak is ezt javasolnám, de ugyan ki hallgatna rám :D ?)


Nem vagy lekésve semmiről.

2017. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Le se írom a korom
2017. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Inkább legyen valaki vénszűz, minthogy valami ócska diszkómögötti (fél)részeg "assetudomkiezanő/férfi" reszeléssel "veszítse el" 15-16 évesen...
2017. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 19 voltam amikor elvesztettem, a pasim is szűz volt, ő ekkor volt 21 éves.

A második pasim 17 évesen vesztette el, a jelenlegi pedig 23 évesen.

Barátnőim: egy volt aki 14 évesen, egy aki 19 évesen, egy, aki 24 volt, kettő aki18 körül ( gimi utolsó éve) és van egy, aki még 29 évesen szűz.

Kisebbik bátyám 17 volt, nagyobbik 20.


N30

2017. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 vagyok, folyt:


Szóval, elé nagy a szórás, mint látszik.

Olyan 25 fölött már érdekes, ha valaki szűz, de nem egyedüli eset

2017. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki nem végez önkielégítést, vagyis nem volt még orgazmusa az 20 éves kórtól vénszűznek számít. Ez egyébként a nőkre jellemző. Egyébként nincs ilyen kór. Minden fejben dől el. Attól függ ki mennyire folytja el magában a szexualitást. A változó korral jár, ha addig nem volt senkije, már nem is lesz. Ami olyan 40 éves kor utánra tehető.
2017. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!