Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezen tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezen tulajdonságok alapján milyen kaliberű lányoknál próbálkozzak és egyáltalán van-e esély a szüzességem elvesztésére?

Figyelt kérdés
25 vagyok és még egyetemre járok. 169-170 a magasságom és 52-54 kg a súlyom. Szüleimmel élek és sosem beszélgettem fél óránál többet egy csajjal sem. Arcra állítólag helyes vagyok, de a péniszem kicsi (3,8 vastag és 15cm hosszú). Alapvetően semmi nem érdekel és kommunikálni sem tudok (nincsenek témáim/gondolataim és rossz az akcentusom). Sokszor fásult és gátlásos vagyok, de ha valaki partner a beszélgetésben azzal szívesen és kedves hangnemben beszélgetek. Sosem voltam még részeg és vezetni sem szeretek illetve csak a kisebb kutyáktól nem félek. Bármire hajlandó vagyok költeni (szép ruhák, cipők, a nem létező barátnőmnek szolid ajándék) feltéve ha a szüleim adnak pénzt rá.

2017. nov. 5. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%

18 fölött csakis hivatásos. Ez nem vicc...


A nőknél alap elvárás, hogy 20 éves korodra egy tucat lányon legyél túl minimum! Azalatt nincs férfi.


Itt persze meg fogod kapni, hogy "Jaj, de cuki!" meg "Ilyen pasi nincs is, egy álom vagy", hogy nem mentél végig a fél világon, de a valóságban nálad nagyobb lúzer nem lesz a szemükben.


Ha van pénzed, akkor talán lehet esélyed a nőknél, de előttük is titkold a szüzességed! 18 alatt is ciki a szemükben egy pasinál, 18 fölött meg egyenesen gáz.

2017. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyennél sem,mert senki nem szereti a Savanyú Jóskákat.

És nem, nem a kinézeteddel,vagy a kukid méretével van baj, hanem azzal,hogy semmi nem érdekel.Ezzel a legtöbb embert a világból lehet kiüldözni.

Próbálj ki több társas hobbit(küzdősporttól kezdve lehet bármi) és minél kevésbé görcsölsz,annál könnyebben találsz rá a te világodra,netán a párodra.:)

2017. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2: Miért pont küzdősport? Hogy valaki kiverje az egyébként is gyenge szememet? (Szemüveget hordok)
2017. nov. 5. 16:18
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát így sehogyan sincs.

Totálisan megalázod magadat.

Szinte csak azt lehet kiolvasni a kis irományodból, hogy mekkora lúzernek tekinted magadat.

Egyébként valahol láttam már hasonlót.

Tipikus.

Ez a "kicsi a péniszem, gátlásos vagyok, nem voltam részeg, xy dolgotól félek"

+ ez a duma(kitalált barátnő, szüleim pénze)

Nem tudom, hogy honnét szedted, de kib*szott gáz, állj le.

Változz meg, ne légy noob és akkor *talán* van esélyed egy normális kapcsolatra, ami együtt jár(hat) a szüzességed elvesztésével.

2017. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Alapvetően semmi nem érdekel és kommunikálni sem tudok (nincsenek témáim/gondolataim és rossz az akcentusom)."


Ez a fő probléma.

Amíg nem érdekel semmi, akkor miről akarnál beszélgetni?

Ha megkérdezi a csaj, mi érdekel, mit válaszolsz?

Ha lányokkal próbálsz beszélgetni, az lenne a lényeg, hogy felkeltsd az érdeklődésüket, minél érdekesebbnek állítsd be magad. Hogy kíváncsiak legyenek rád, a Te életedet vonzóbbnak találják, mint a sajátjukat. Veled akarják eltölteni pl. egy napjukat.


Ezeket kéne fejlesztened és a kommunikációs képességeidet.

Mindegy miről beszélsz, csak úgy add elő, hogy megnyerd vele a másikat.


25 évesen ideje lenne, ha érdekelne valami, de ha egyetemen tanulsz, valami általános tudás kell, hogy legyen, mert különben, hogy jutottál el idáig?

Ezekről a témákról tudnod kéne beszélni, ha másról nem is.


Egyébként a külső kevésbé számít, csak az a lényeg, hogy ápolt legyél.


De amíg ilyen fásult és gátlásos vagy csak hozzád hasonló lányokat tudsz magadnak találni.


A lányok többsége értékelni nagyon, ha a férfi tájékozott, intelligens.

Jobb később, mint soha, de már nagyon ideje lenne kicsit művelődnöd is szerintem.


Ha kicsit nyersen is fogalmazva, de szerintem ez az igazság.


F20

2017. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#2: Miért pont küzdősport? Hogy valaki kiverje az egyébként is gyenge szememet? (Szemüveget hordok)


Nem én írtam a küzdősportot, én az 5-ös vagyok.


A lányok számára azért vonzó, ha valaki sportol, akár szinte mindegy mit, mert alapvető őskortól meglévő ösztön, hogy a nő olyan férfi mellett érzi magát biztonságban, komfortzónában, aki képes megvédni.


Nyilván a XXI. században nem fognak megtámadni egy bunkósbottal, de ki kell(ene) tudnod állni a másikért vagy magadért.

Ez verbális megnyilvánulás többnyire.


Szóval megint a kommunikációs problémádnál kötöttünk ki.

2017. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akik olvasni szokták a válaszaimat, tudják, hogy minden töketlenkedő kisfiút próbálok felrázni, és a csajozás irányába terelni. De nálad, ne is haragudj, ez eszembe sem jut. A férfiatlanság ilyen fokán neked nem barátnőre, hanem anyucira van szükséged.
2017. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont.
2017. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

Senkit se érdekel, hogy mi érdekel. Az a fontos hogy nézel ki és mekkora a farkad. Az se érdekel senkit egyetemre jársz vagy mennyi a fizetésed...


Az hogy törpe vagy már ott elbuktál mindent. Elő se kell venned a farkad nem is kell mondani. Mondom, ott már véged ahogy a nők rád néznek. Mit látnak ? Leírásod alapján helyes gyereket, aki sajnos törpe. Vagy egyből éreztetik veled hogy esélytelen vagy náluk mint férfi vagy levegőnek néznek. Ugye a farkadat még elő se kellett venned, és már így elbuktál mindent. Elvileg átlaghossz 16 cm. DE ez is épp hogy jó...szóval ennél csak nagyobb kell.


Az hogy helyes, jóképű gyerek vagy az semmit se ér, ha törpe vagy. Ha mondjuk lenne 18 cm-es farkad az bizonyára adna némi bátorítást, de mondom odáig el se jutnál, ha annyi is lenne...így meg hogy 15 cm végképp annyi


Ezeket tudom, mert én is 170 cm törpe vagyok 15 cm farokkal. 30 éves szűz vagyok, soha nem volt barátnőm.


Órákig tudnék mesélni, miket mentem át a törpeségem miatt, de így még be se próbálkoztam senkinél. Kinek köszönhetem hogy ilyen lettem ? rohadt apámnak...

2017. nov. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9: Tudom miről beszélsz és mit érzel kedves sorstárs. 🙄😣
2017. nov. 7. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!