Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek egy 21 éves lánynál hány szexuális partner fér még bele? Mennyire érdekel a lány múltja?

Figyelt kérdés
Eddig 8 férfi volt az életemben,de nem így terveztem meg kell mondanom. Volt egy három éves kapcsolatom,az kihűlt. Előtte volt egy féléves,ahol átvertek. Azóta csak szexuális kapcsolataim voltak,illetve alkalmiak. Gondolom ezeket nem lenne bölcs dolog bevallanom,kicsit gáznak is érzem,de sok lánynak jóval több volt ennél. Szeretnék egy komoly kapcsolatot,eddig se rajtam múlt. Ugye ez még nem túl sok?

2017. nov. 5. 16:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
11%
Nem kezdenék veled. Jesszus, gondolkodj már! :)
2017. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
16%
Dugópajtinak jó lennél, komoly kapcsolatra nem kéne ilyen.
2017. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok könnyenkapható,egyszerűen így jött ki :/
2017. nov. 5. 16:45
 4/29 anonim ***** válasza:
4%
Kísértetiesen hasonlít egy lány sztorijára, akivel 1,5 hónapja voltam együtt... ha te vagy az akkor szia :D:D
2017. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
14%
Így jött ki...😂😂😂
2017. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
attól függ milyen a mentalitása
2017. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
5%
Ne legyen nagyon használt odalent, legyen feszes, szűk. Ezen felül minél több annál jobb, mert ez egyfajta garancia a minőségre. Sok nő már fiatalon is nagyon tág, azt vettem észre.
2017. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Heart of Darkness ***** válasza:
78%
Érdekelne a múltja, de ez nem határozná meg nálam azt, hogy szeretnék-e vele komoly kapcsolatot vagy sem.
2017. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%

Ha hűséges, és semmi baj nincs vele, akkor természetesen nem zavarna a múltja.

De remélem nem várja majd el tőlem azt, mint a 8 kigyúrt helyed lepedőakrobata partnerétől, lévén, hogy még szűz vagyok.

22/F

2017. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%

Csak a szexista, esetleg hímsoviniszta, fejletlen személyiségek fognak ezért elítélni.

Az előttem szóló, első kettő nickneves válaszolót teljesen hagyd figyelmen kívül, az egyik troll, a másik pedig zavart elméjű.


Mielőtt bárki nekiállna azzal jönni, hogy biztos csak azért "védem", mert nekem is ennyi volt, vagy még több: 3 partnerem volt, mind kapcsolatban történt, az utolsó 5 éve tart. De ha most lennék egyedülálló, én el sem mondanám az elején, hogy hány emberrel szexeltem, mert nem kellene olyan férfi, aki elítélne, ha több lenne, tehát számít neki. Az számít értelmes embernél, hogy mennyire szeretik egymást, és, hogy hűséges legyen a másik.

2017. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!